Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


39. poslední leč: dobrá nálada i kuchyně

22. 01. 2009

Myslivecké sdružení Ostříž Mlázovice má za sebou letošní 39. poslední leč. Návštěvníky potěšila příjemná atmosféra, jedinečná výzdoba sálu i vynikající myslivecké speciality v místní restauraci.

Myslivecký ples v Mlázovicích, který pořádá místní sdružení Ostříž,  je vyhlášenou událostí. V pátek 16. ledna 2008 proběhla na sále Radnice v pořadí 39. poslední leč. Již dopředu bylo vyprodáno a na sále by jste nenašli ani jedno volné místo. Tak velký zájem mají návštěvníci o tuto kulturní událost.

I v letošním roce se o hudební program postarala konecchlumská skupina „Levou rukou“, která nenechala nikoho dlouho v klidu sedět. Taneční parket byl zaplněn až do ranních hodin. Obrovský zájem byl o lístky do tomboly. Jak by ne. Každý, kdo miluje divočinu, toužil vyhrát některou z mnoha hodnotných cen – bažantů, zajíců, srnčího či divokých prasat. Výherce ale potěšil také plyšový medvěd jakožto cena útěchy.

Většina účastníků plesu, stejně jako řada lidí z okolí, nevynechala možnost návštěvy místní restaurace, která každoročně připravuje speciální vyhlášené myslivecké MENU.

Letošní ples byl podle mínění návštěvníků vynikající, stejně jako ty předchozí. Však také mnozí odcházeli domů až za světla, tak jak se na správný ples sluší a patří.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!