Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


37. Poslední leč ve znamení pohody

16. 01. 2006

Myslivecké sdružení Ostříž Mlázovice pořádalo v pátek 13. ledna 2006 tradiční myslivecký ples, který je velmi oblíbený, nejenom díky své zvláštní atmosféře a dobré zábavě, ale také díky myslivecké tombole a kuchyni.

UPOZORNĚNÍ PRO CITLIVÉ DUŠE: Následující řádky a fotografie obsahují pro někoho drasticky masné informace. Jejich shlédnutí je jen na vlastní nebezpečí!


Jedna z tradičních kulturních akcí v Mlázovicích - myslivecký ples, napsala další dějství. A i když se vše konalo v pátek 13., neznamenalo to žádnou pohromu. Naopak. Všichni návštěvníci se velmi dobře bavili a taneční parket praskal ve švech, při doprodu hudební skupiny EMINEM z Jičína. V pořadí již 37. Poslední leč navštívilo 174 hostů. K dispozici jim byl velký sál Radnice Mlázovice s přilehlým barem a Restaurace Radnice s jídelnou.

Tradičním lákadlem mysliveckého plesu je bohatá tombola, kterou tvoří převážně úlovky místního sdružení. Ani letos nechyběly v tombole 4 divoká prasata, muflon, srnčí, bažanti, koroptve nebo plastový bagr, o který se strhl nečekaný souboj. Drobné ceny byly vydány během večera, hlavní losování proběhlo na sále během půlnoční přestávky.

Neopakovatelnou atmosféru posledné leči dává nejenom bohatá a nápaditá výzdoba sálu či originální tombola, ale také speciální MENU místní restaurace, které je připraveno ve stylu zvěřinových hodů. Labužníci si mohli vybrat z nabídky 16ti různých mysliveckých chodů.

Všichni, kteří vydrželi až do čtvrté hodiny ranní, která byla rozlučkovou pro výbornou jičínskou kapelu, jistě nelitovali 100 Kč investovaných za vstup na akci, jenž jistě nepatří do kulturního průměru. Již nyní se mlázovičtí myslivci z Ostříže těší na Vaši příští návštěvu.


Poznámka: Omlouváme se za zhoršenou kvalitu fotografií způsobenou neumělectvím našeho administrátora.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!