Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Oldřich Vodička rezignoval na funkci předsedy představenstva Zemědělské a.s. Mlázovice

27. 03. 2006

Společně s Ing. Vodičkou odstoupil z představenstva také pan Karel Ulvr. Valná Hromada zvolila v pátek nové členy v doplňovacích volbách. Dále byl projednán standardní program.

Rychlý vývoj událostí okolo Zemědělské a.s. Mlázovice, který se odehrává v posledních týdnech, zaznamenal další dějství. Z funkce předsedy představenstva, současně i z celého představenstva, odstoupil Ing. Oldřich Vodička. Spolu s ním odešel i pan Karel Ulvr. Oba byli ve statutárním orgánu Zemědělské akciové společnosti Mlázovice od roku 2002.

Valná hromada společnosti, která se konala 24. března 2006 na sále mlázovické Radnice, zvolila v doplňovacích volbách, za odcházející členy, nové členy představenstva - pana Jiřího Kutnara mladšího a Václava Novotného. Jiří Kutnar ml. pracuje v Zemědělské a.s., pan Novotný bude zastupovat největšího mlázovického akcionáře, ZEAS Podhorní Újezd, kde vykonává funkci hlavního zootechnika.

Na večerní schůzi nově doplněného představenstva si jeho členové zvolili nového předsedu. Tím se stal pan Ing. František Dobiáš. Ředitelem společnosti je i nadále p. Ing. Jiří Tichý. Poprvé v historii společnosti je oddělena funkce předsedy představenstva od funkce ředitele.

Funkční období celého představenstva Zemědělské akciové společnosti Mlázovice končí v příštím roce. Proto se volby budou opakovat, tentokráte se již bude volit představenstvo nové celé.

Dále valná hromada projednala standardní program vyplývající ze stanov společnosti a ze znění Obchodního zákoníku.
Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Bekera J. | 21. 04. 2006 22:32
Vážení čtenáři, článek od pana Kosti se mi zdá velice prostoduchý. Myslel jsem, že zareaguje nějaký zastánce pana Vodičky, nebo sám administrátor. Příplastky na pana Vodičku jsou od člověka, který Gestapo určitě nezažil a o komunistech slyšel jen z doslechu. Prosím, aby nám pan Kosťa konkrétně sdělil, čeho nelidského se pan Vodička dopustil. Děkuji předem.
#1 | kosťa | 10. 04. 2006 16:05
Konečně se snad Mlázovice zbaví navždy ty komunistický krysy s manýry gestapa pana Vodičky. Je smutné, že ten ksindl musel nakonec odejít sám.*78*