Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Z náměstí zmizely všechny kabelové rozvody

28. 09. 2007

Na náměstí našeho městečka, poprvé v novodobé historii, neuvidíte žádné kabely. Telefon, elektrické vedení, rozhlas, osvětlení. To vše je minulostí. Všechny sítě byly schovány do země.

V průběhu jara a léta došlo k postupnému odstranění všech kabelových rozvodů, které vedly vzduchem po našem náměstí. Jednalo se o vedení rozhlasu, veřejného osvětlení a napájení kašny v parku. Při výměně poškozeného kabelu osvětlení byl v dubnu položen do země, do společného výkopu rozhlas, později byla nahrazena i další vedení osvětlení (při této akci bylo vykopáno 200m výkopů a provedeny 3 průtlaky pod silnicí). Odstraněny byly i staré sloupy a konzole. Náměstí městečka tak nyní nehyzdí ani jeden kabel natažený ve vzduchu. Další etapou je výměna sloupů veřejného osvětlení. Ten hlavní, uprostřed náměstí byl vyměněn z důvodu havarijního stavu již letos, další budou následovat v příštích letech podle jejich aktuálního stavu.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!