Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


VÝSLEDKY OBECNÍCH VOLEB 2006 V MLÁZOVICÍCH

19. 10. 2006

Volby do mlázovického zastupitelstva jsou za námi. Na další čtyři roky jsme si vybrali nové zastupitele. Přinášíme konečné výsledky!

Podle vylosovaného pořadí na volebním lístku přinášíme výsledky jednotlivých kandidátů.

Počet zapsaných voličů v obci: 489
Volební účast: 314 voličů, t.j. 64,21% z celkového počtu voličů
Počet platných hlasovacích lístků: 311
Počet neplatných hlasovacích lístků: 31. Jaroslav Hrnčíř - 96 hlasů, nezvolen do zastupitelstva
2. Josef Bekera - 106 hlasů, nezvolen do zastupitelstva
3. Ing. Aleš Kodydek - 188 hlasů, zvolen do zastupitelstva

4. SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - VOLBA PRO MLÁZOVICE
*1. Jiří Kutnar - 160 hlasů, zvolen do zastupitelstva
*2.
Zdenka Rechcíglová - 187 hlasů, zvolena do zastupitelstva
*3. Bc. Simona Hlubučková - 131 hlasů, zvolena do zastupitelstva
*4. Tomáš Komárek - 230 hlasů, zvolen do zastupitelstva
*5. Zdeněk Skrbek - 171 hlasů, zvolen do zastupitelstva
*6. Ing. Irena Fišerová - 127 hlasů, zvolena do zastupitelstva
*7. Martin Vágenknecht - 186 hlasů, zvolen do zastupitelstva
*8. Miloš Malina - 113 hlasů, zvolen do zastupitelstva
*9. Petr Čížek - 115 hlasů, zvolen do zastupitelstva
*10. Lenka Brodská - 97 hlasů, nezvolena do zastupitelstva
*11. Iva Letošníková - 122 hlasů, nezvolena do zastupitelstva

5. Gabriela Čapounová - 106 hlasů, nezvolena do zastupitelstva
6. Josef Herbrych - 32 hlasů, nezvolen do zastupitelstva
7. Luboš Češík - 69 hlasů, nezvolen do zastupitelstva
8. Iva Kubíčková - 117 hlasů, nezvolena do zastupitelstva
9. Lucie Cikrytová - 27 hlasů, nezvolena do zastupitelstva
10. Eva Šídlová - 171 hlasů, zvolena do zastupitelstva
11. Věra Turková - 59 hlasů, nezvolena do zastupitelstva
12. Libor Šimůnek - 123 hlasů, nezvolen do zastupitelstva
13. Pavel Macků - 36 hlasů, nezvolen do zastupitelstvaNové zastupitelstvo pro roky 2006-2010 tvoří tito zvolení zastupitelé:

Ing. Aleš Kodydek
Tomáš Komárek
Zdenka Rechcíglová
Martin Vágenknecht
Zdeněk Skrbek
Jiří Kutnar
Bc. Simona Hlubučková
Ing. Irena Fišerová
Miloš Malina
Petr Čížek
Eva ŠídlováFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#10 | Johanka | 31. 10. 2006 13:12
Zdravim jeste jednou! Jen na vysvetlenou Pavle: 1) Prave ze momentalne vubec nejsem v Mlazovickach a mohla jsem porovnat dle sebe... Dovolila jsem si tak mou poznamku, ze neznas kadidaty na volebnim listku. Ani jedno jmeno MI nebylo nezname...*4*
2) Respektuji rozhodnuti pani Sidlove, jen mi je to moc lito.*12* Je to osoba s velkymi kompetencemi a mohla obci jeste pomoci se rozhybat. Chtela jsem ji naznacit, ze jeji odstoupeni udela panu anonymovi jen radost a dohnal ji tam, kam sam chtel. Radeji bych videla, jak mu to natre svou dalsi praci v zastupitelstvu! Neboj, pomluv si sama vyslycham vic nez dost a pokud bych na ne dala, rozhodne bych nebyla tam, kde jsem ted. Je to hnusny, znam to moc dobre, chvili to trva, nez to prejde, ale nejde preci svesit ramena tak rychle. Ma preci hmatatelny dukaz (171 hlasu), ze jeji existence na Obecnim urade byla vitana a ocenena! Jana PS: Sorry za diakritiku, nemam zrovna k dispozici svou klavesnici.
#9 | Pavel Herbrych | 28. 10. 2006 09:48
Jani, na to že jsi za mořem, tak nemáš vůbec přesné informace o dění v Mlázovicích. V níže kritizujícím článku mé osoby píšeš, že často nepobývám v Mlázovicích, ale pořád tam jezdím častěji než Ty. A to, že paní Šídlová vzdala mandát zastupitele, tak k tomu má vážné důvody a i Tobě by se nelíbilo, kdyby Tě někdo špinil a haněl. Tak zdar USA. *87*
#8 | Johanka | 27. 10. 2006 21:37
No to snad, paní Šídlová, nemyslíte vážně? Nějaký anonymní ubožák si léčí svý nedostatky na internetu a Vy by jste hned zapomněla na oněch 171 (a více)občanů, co ve Vás vkládají naději? To není hezké. *12* Rozmyslete se ještě!!!
#7 | Eva Šídlová | 27. 10. 2006 06:14
Milí voliči, chci Vám touto cestou poděkovat za Vaše hlasy v počtu 171, které jste mě při komunálních volbách dali. Potěšila mě Vaše důvěra, ale o chuť do další práce pro naši obec mě však připravila veřejná pomluva anonyma, k níž jsem se vyjádřila ve své následné odpovědi dne 19.10.2006. Z tohoto důvodu nepřijímám mandát zastupitele. Novým zastupitelům přeji, aby se jim podařilo splnit všechny záměry z jejich předvolebních článků ve zlepšování naší obce.
Eva Šídlová
#6 | Pavel Herbrych | 25. 10. 2006 08:25
Já nevím, nevím, vážení, jestli si myslíte, že když několik let nejsem platným občanem a nebo v takzvaném "katastru" Mlázovic, tak jsem tu skoro třicet let bydlel. Pro Vás to je asi málo..... A o nějakých návštěvách, to je docela k smíchu... A pokud si někdo myslí, že by se jednalo o rodinný podnik, tak je to slaboch. Já aspoň píšu sám za sebe a nemusím se skrývat pod značkou. Já si za svým názorem stojím a pokud se to někomu nelíbí, tak má smůlu a neudělá s tím nic, jako já s volbami. A to, že už tu nebydlím a stále mě dění v obci zajímá, tak to by mělo být spíše pozitivum, ale jak koukám, tak jen pro někoho *1*
#5 | Johanka | 23. 10. 2006 21:03
Zatracená pravda pane Mlázovák! A co se týče "cizích" jmen v zastupitelstvu, Pavle asi vážně moc často nepobýváš v katastru Mlázovice. *62*
#4 | Mlázovák | 23. 10. 2006 19:26
Do zastupitelstva jsem nekandidoval (naštěstí) a volil jsem jména napříč lístkem. Ale myslím, že je dobrým zvykem králů poznat porážku a umět ji přijmout. Všichni co byli zvoleni byli zvoleni poctivě a svobodnou vůlí voličů. Proto jakékoliv zpochybňování jejich volby je nesmysl. Stejně když si spočítáte pořadí z odevzdaných hlasů, výsledek by se změnil jen kosmeticky. Takže o co jde. Nebo někoho mrzí, že se nepovedl ve volbách rodiný podnik? Také si myslím že by do dění u nás měli mluvit především naši obyvatelé a ne jen někdo kdo sem jezdí na výlet nebo návštěvu. Ten ať říká své plány svým sousedům a kandiduje tam co bydlí. Přeci zase nebudeme zavádět nadávky na nové zastupitele když ještě nic nemohli předvést. Dejme jim klid na práci, stejně už s tím nikdo nic neudělá, ať je spokojený nebo ne. A hodnotit práci zase budeme my voliči za 4 roky.
#3 | Pavel Herbrych | 23. 10. 2006 16:21
Dobrý den,
přestože již nejsem občanem Mlázovic, stále mě zajímá, co je v obci nového, co se připravuje a jiné. Dočetl jsem se o obecních volbách a jejich výsledek mě docela nemile překvapil. Mnohá jména zvolených do zastupitelstva jsou pro mne záhadou.
Nevím, čím si to ti daní zasloužili, ale nejspíš to bude tím, že často chodí do místní restaurace a tam po několika pivech hýří svými nápady a optimismem. Někteří se nebudou účastnit ani pravidelných schůzek obecního zastupitelstva, neboť většinu času v Mlázovicích nepobývají. Také mi není jasné, že každý nehlasuje sám za sebe a je součástí takzvaného sdružení. Pokud se někdo cítí na to, že v kandidatuře uspěje, nemusí se „schovávat“ do nějaké skupiny. Někteří, a na těch mě to obzvlášť mrzí, to nemají zapotřebí. Možná se pletu, ale za čtyři roky se uvidí, kde se stala chyba.
#2 | Administrátor | 22. 10. 2006 12:10
Pouze pro informaci uvádím, že přidělené mandáty byly vypočítány Českým statistickým úřadem na základě poměrně složitého vzorce. U kandidátů se proto nepočítá pouze absolutní počet odevzdaných hlasů, ale svoji roli hrajou i jiná kritéria. Zveřejněné údaje jsou v pořádku. Díky.
#1 | Johanka | 21. 10. 2006 19:17
Gratuluji všem zvoleným a přeji mnoho šťasných rozhodnutí od zastupitelského stolu!!! Zdraví Jana PS: Něco mi nesedí v počtech hlasů u kandidátů Letošníková, Šimůnek, Malina a Čížek! Nemá tam redakce překlep?