Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


VOLBY: O PŘÍZEŇ VOLIČŮ SE UCHÁZÍ 23 KANDIDÁTŮ

20. 07. 2006

Městský úřad Lázně Bělohrad provedl registraci kandidátů do komunálních voleb. V Mlázovicích kandiduje do obecního zastupitelstva 23 kandidátů. Na tomto místě se nyní budete setkávat s příspěvky týkajícíh se těchto voleb.

Na základě rozhodnutí pověřeného úřadu, t.j. Městského úřadu Lázně Bělohrad, byla provedena registrace kandidátů do nadcházejících obecních voleb. V Mlázovicích byli zaregistrováni následující kandidáti (uvádíme je v pořádí vylosovaném na registrační listinu a volební listinu):


1. nezávislý kandidát Jaroslav Hrnčíř, 56 let, revírník, Mlázovice
2. nezávislý kandidát Josef Bekera, 41 let, soukromý podnikatel, Mlázovice
3. nezávislý kandidát Ing. Aleš Kodydek, 41 let, úředník, Mlázovice

4. SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - VOLBA PRO MLÁZOVICE
členy sdružení jsou:
*1. Jiří Kutnar, 29 let, pracovník rostlinné výroby, Mlázovice
*2. Zdenka Rechcíglová, 52 let, soukromá podnikatelka, Mlázovice
*3. Bc. Simona Hlubučková, 30 let, asistentka ředitele, Mlázovice
*4. Tomáš Komárek, 30 let, ředitel GSM servisu, Mlázovice
*5. Zdeněk Skrbek, 30 let, truhlář, Mlázovice
*6. Ing. Irena Fišerová, 51 let, soukromá podnikatelka, Mlázovice
*7. Martin Vágenknecht, 25 let, lakýrník, Mlázovice
*8. Miloš Malina, 34 let, přijímací technik, Mlázovice
*9. Petr Čížek, 68 let, důchodce, Mlázovice
*10. Lenka Brodská, 32 let, učitelka, Mlázovice
*11. Iva Letošníková, 24 let, asistentka jednatele, Mlázovice

5. nezávislý kandidát Gabriela Čapounová, 32 let, sociální pracovník, Mlázovice
6. nezávislý kandidát Josef Herbrych, 55 let, vedoucí skladu, Mlázovice
7. nezávislý kandidát Luboš Češík, 41 let, truhlář, Mlázovice
8. nezávislý kandidát Iva Kubíčková, 41 let, skladnice, Mlázovice
9. nezávislý kandidát Lucie Cikrytová, 26 let, referent změnové služby, Mlázovice
10. nezávislý kandidát Eva Šídlová, 54 let, úředník, Mlázovice
11. nezávislý kandidát Věra Turková, 54 let, uklízečka, Mlázovice
12. nezávislý kandidát Libor Šimůnek, 35 let, údržbář OÚ, Mlázovice
13. nezávislý kandidát Pavel Macků, 52 let, soukromý podnikatel, MlázovicePod tímto článkem je v dokumentech k nahlédnutí přiložena Registrační listina pro volby do zastupitelstva obce Mlázovice a Rozhodnutí o volební komisi pro obecní volby 2006 v Mlázovicích.Vážení čtenáři,


v souvislosti s blížícími se volbami do obecního zastupitelstva, si vás dovolujeme informovat, že se na našich stránkách budete pravidelně setkávat se všemi tématy, sovisejícími s nadcházejícími volbami. Budeme představovat jednotlivé kandidáty, dáme jim prostor k vyjádření názorů, naší pozornosti neunikne ani zákulisí voleb, zákonné předpisy apod. Samozřejmostí zůstává, že budeme sledovat i průběh voleb samotných a přineseme vám exkluzivně, v co nejkratší době, jejich výsledky. Komunální politika se dotýká každého z nás. Málokomu je jistě lhostejné, co se děje v místě, kde žijeme a bydlíme. Proto očekáváme i zvýšený zájem o diskuze na našich stránkách k jednotlivým tématům. Právě proto budeme ještě více dbát na regulérnost a korektnost diskuze a veškeré příspěvky, které nesplňují obecná pravidla slušnosti budou bez milosti ihned odstraňovány. Věříme, že tento postup pochopíte, v zájmu zvyšování kulturní demokratické diskuze.

Redakce www.mlazovice.czFotogalerie

Přílohy

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#21 | nevěřící | 16. 10. 2006 15:09
Divím se,že si taky nestěžuje p.Hrnčíř.To co se tady teď vypravuje jsou fakt dobrý blbosti.Že by chtěl kandidovat na starostu a vyplenit obecní úřad,domov důchodců a dokonce i pana doktora zubaře ,to asi rozšiřují hodně labilní jedinci.Lidi mějte rozum.Ale jen potrefená husa nejvíc kejhá,něco na tom bude.
#20 | poděkování | 09. 10. 2006 12:55
souhlasím s komentářem, je to asi fakt drbalo se a drbat bude, tak to necháme spát ,ale je škoda, že ty kecy některé lidi odrazují od činnosti ohledně mlazovic.
#19 | komentář | 09. 10. 2006 12:42
souhlasím s posledním článkem a p.Zahradníkové se divím, že stále něco rozmazává přes internet.S těmi pomluvami to nebude zase tak horké.Nic podobného se mi ještě nedoneslo,takže možná je vyshaňuje sama.I když se říká na každém šprochu je pravdy trochu.O každém se tady něco drbe.Mlázovice totiž žijí z drbů.A hlavně když něco chlapi rozebírají v hospodě vždy to stojí za to.Bylo by fajn, kdyby se každý staral o sebe.A jestli nepůjde ten nebo onen volit ,bude ostatním srdečně jedno.Ještě že jsou tady lidi, které ty hloupé řeči neodradili a chtějí pro naši obec přesto něco dělat.*87*
#18 | poděkování | 09. 10. 2006 12:32
Myslím, že můžeme být rádi, že tam kandidoval ten kdo kandidoval.Mohli jsme dopadnout mnohem hůř v Mlazovicích jsou lidé, kteří pomlouvají, vidí i to co není pravda, hází špínu na druhé, a hledají jen samé drby jsou to vlastně s.... převlečené za kamarady, ti lidé třeba i dělají a kamaradí s tím koho pomlouvají vím z vlastních informací.Takže budme radi , že dotyční se nepřihlasily, svědomí jim to nedovolilo, protože by bylo o mnoho hůř.Takže vlastně jim můžeme poděkovat , protože to mohlo dopadnout ještě hůř.Každý ví o koho jde, pokud tedy nelže sám sobě.*78*
#17 | častý navštěvník knihovny | 06. 10. 2006 13:35
Tak to je ale velmi blbé.Je škoda že paní Zahradniková odešla z knihovny, myslím ,že byla uplně v pohodě a tohle je docela špatný výsledek dalších už né tak malých drbů v Mlazovicích, nechapu proč si každý nevšíma svého ,ale má potřebu kritizovat, sledovat a pomlouvat druhé akorát tak odrazujete - koukám nejen mladé ale i starší generaci, no docela humus*78*
#16 | Alena Zahradníková | 06. 10. 2006 06:44
"Malá (ale dlouhá) předvolební"
Aspoň touto cestou bych chtěla vylíčit voličům jednu předvolební epizodu. Chtěla jsem tak učinit na středečním zasedání zastupitelstva, ale tam voliči stejně nechodí a věřte, ani já nemám chuť a náladu trávit svůj volný čas se zastupitelstvem obce.
Myslím, že většina z vás mě dobře zná od malička a tak ví, jaká jsem. Nejsem závistivá ani mstivá, žiju si po svém a spíš pomůžu než bych někomu škodila. O to větší bylo moje rozčarování před termínem odevzdání kandidátek, když jsem se dozvěděla, co někteří kandidáti prohlašují.
Nevím jestli už to všichni víte, ale na konci července bylo anonymem oznámeno, že se v Mlázovicích načerno upravují tři domy. Nejsem stavební úřad, abych se tím zabývala, každý z nás je na tom stejně, aby si zjistil, na co musí mít povolení a na co ne. Ovšem po návratu z dovolené jsem se dozvěděla, že pan Hrnčíř údajně prohlašuje, že je to moje práce a pokud budu já kandidovat do zastupitelstva, že mě zdiskredituje... asi se té mé kandidatury fakt tak bál a nebo si tou svojí nebyl moc jistý, i když vystupuje opačně, mnozí z vás jste ho už slyšeli, co se u nás bude dít, až on bude starostou...
Nemám ambice zasednout kdekoli v Mlázovicích, a už vůbec ne na obecním úřadě. Ale touto příhodou jsem byla natolik otrávena, že jsem rezignovala na veškeré věci veřejné v obci. Po 24 letech jsem přestala pracovat v knihovně, což mě, milí čtenáři, mrzí kvůli vám, ale nechci už mít s veřejným děním v obci nic společného.
Kandidátům, na které by se snad nějaká židle nedostala tak radím, že je jedna volná v knihovně, sice jen za 216 Kč měsíčně, ale na ulici je nenajdeme.
Sama ještě nevím, jestli volit půjdu, je mi už jedno, kdo bude na radnici sedět, a jestli bude sedět na zadku nebo na hlavě... A vám ostatním voličům přeji šťastnou ruku, ať jste aspoň po volbách spokojenější.
#15 | G1 cabrio | 30. 09. 2006 21:46
Myslím si,že bude hodně těžké né zvolit zastupitelstvo,ale zvolit funkční zastupitelstvo!Jelikoš zde bydlím od narození tak valnou část voličů znám a vím,že spoustě z nich chybí taková maličkost jako stát si za vlastním názorem!No prostě jsou velmi snadno ovlivnitelní.Určitě jsou dobří ve svých profesích,ale s tímto malinkým mínusem nemají v zastupitelstvu co dělat!
#14 | Administrátor | 26. 09. 2006 09:53
Vzkaz pro autora, který se podepisuje jako Zlatník a podobně: Pokud budete i nadále pokračovat v podobném duchu a zneužívat cizí jména, budete vulgární a urážet ostatní (tedy nebudete dodržovat pravidla našeho webu), natrvalo zablokujeme vaši IP adresu a nebudete moci vůbec na diskuzi vstupovat. A diskutovat o tom spolu opravdu nebudeme. Administrátor
#13 | anonym | 25. 09. 2006 08:29
Zajímalo by mě, kdo je myšlen Milanem K. Pokud je to směřováno na mou osobu poprosil bych pisatele, aby se představoval svým jménem a nebral si mě nadarmo do pusy .K tomuto tématu se nemám potřebu ani chuť vyjadřovat. Bylo bo to docela hloupé.Také hlavně nesdílím tenhle nesmyslný názor.Takže příště, nestyď se za to,co si sám ! myslíš.
Milan Kubíček
#12 | Milan K.1 | 24. 09. 2006 16:52
Pokud tu žádost nevyplní nikdo z těch tří co jmenuješ určitě rádi se obrátí na Tvoji pomoc páč Ty jsi jediný kdo ZA NÁS VŠECHNY to může vyplňovat, protože jsi vzdělaný a máš vysoké IQ......škoda že nekandiduješ
#11 | Milan. K. | 23. 09. 2006 11:34
Nejsem odpůrcem žádného z kandidátů, ale představa, že žádost o grand nebo příspěvek z některého z fondů EU za nás všechny bude vyplňovat paní Turková,pan Macků nebo pan Vágenknecht mě naplňuje přesvědčením,že ne jen plnoletost, ale také vzdělání a IQ by měli být podmínkou pro kandidatůru do komunální politiky.
Doufejme, že si to my voliči uvědomíme a nebudou o naší obci opět rozhodovat hlasy obyvatel Domova důchodců, kterým je několik měsíců před volbami předváděn ten správný kandidát, kterému mají dát svůj hlas.
#10 | Tomáš Komárek | 22. 09. 2006 19:22
Tak jsem se doslechl, že Komárek připravuje v nadcházejících obecních volbách v Mlázovicích komunistický puč!!! Takovou informaci si musí vymyslet úplný duševní ubožák nebo naopak někdo, kdo také kandiduje a má najednou strach, že kvůli rozumným kandidátům sdružení nemusí být do zastupitelstva zvolen. Sdružení Volba pro Mlázovice nebylo založeno žádnou politickou stranou, ani přímo, ani nepřímo, rovněž jej nezakládali nějací jedinci ze zákulisí. Naše sdružení není jeden člověk, ale 11 rovnoprávných členů, kteří se domluvili, že jim není lhostejné, jak to bude v Mlázovicích vypadat. Záleží nám na vesnici v níž žijeme. Máme na věc společné názory, které tak chceme prosazovat a proto kandidujeme dohromady. Chceme, aby se Mlázovice rozvíjely a žily. Nesouhlasím se zatahováním mafiánských praktik nebo politického hádání z vrcholné politiky. To na vesnici nepatří. Tady musí táhnout všichni za jeden provaz, jinak je to ke škodě věci. Mnoho z nás bylo osloveno, abychom šli kandidovat, že je málo zájemců. Chtěli jsem i rozšířit možnost občanů, aby měli z čeho vybírat. Z jedenácti členů sdružení není deset členem žádné politické strany. Myslím, že je na první pohled jasné, že nejsme žádná prodloužená ruka řízená odjinud, ale jsme lidé s vlastním názorem, kterým záleží na tom, co se v Mlázovicích děje. Zcela regulérně vstupujeme do demokratických voleb, kde o nás voliči svobodně rozhodnou. Co je na tom špatného?
#9 | Johanka | 02. 09. 2006 21:39
Vážený zachránče vesnice, Mlázováku, zřejmě kandidáte ... a já nevím co všecho ještě! NEDEJ SE!!! Jen tak dál! Držíme ti palce!
Ostatní Mlázováci *52*
#8 | anonym | 25. 08. 2006 18:31
to je ale debilní nápad - ty zachránče vesnice, to bys moh třeba kvůli tomu zabíjet nebo říct že když to neukradneš ty,tak to ukradne stejně jinej. S takovejma názorama jdi do p.......*69**87**87**87**87**87*
#7 | Vesničan | 25. 08. 2006 17:46
Vážený zřejmě kandidáte. Protože nikdo jiný takový jasný nesmysl podporovat nemůže-když jste na takové úrovni, že nejste schopen sehnat 25 podpisů na kandidátku (což jsou návštěvy tak 4 rodin), tak prosím ani nekandidujte, protože s takovými schopnostmi se obec řídit nedá. Takové bláboly, jako že to jinak v Mlázovicích můžeme zavřít, ty si nechte doma. To s věcí vůbec nesouvisí. Zákony této země, morálka a čest platí pro všechny (teda měly by platit). A pokud chcete takto řídit vesnici, tak to by ten Bělohrad byl snad opravdu lepší !!!!! Zajímalo by mě, jestli by tahle obhajoba uspěla třeba při podání žaloby za falšování úřední listiny, kterou na vás měly úřady podat. Místo toho, aby jste se styděl, tak ještě nadáváte těm, kterým se nelíbí podvodné manýry. FUJ !!!!!!*78**12*
#6 | 2,vesničan | 25. 08. 2006 15:55
Asi by fakt chtělo,aby kandidáti s údajně sfalšovanými podpisy odstoupili.V tom případě se to tady může zabalit a může nás řídit třeba L.Bělohrad.Opravdu hodně lidí se hrnulo do zastupitelstva a shánění 25 hlasů je velmi příjemná záležitost, což dřívější roky nebylo. To je opravdu na zavření ,když se za manželku která není doma podepíše manžel.Těžko si někdo vymyslí datumy narození cizích lidí .Tak zase prosím nevyshaňujte blbosti.Škoda,že jste se nepřihlásil sám .Tu ostudu děláte hlavně vy,kteří všechno s oblibou rozmazáváte na internetu.Styďte se Mlázováku!*69*
#5 | Vesničan | 21. 08. 2006 08:41
Tak mají zase Mlázovice ostudu po celém okrese. Skoro polovina kandidátů do zastupitelstva má na přihláškách zfalšované podpisy. To je úroveň uchazečů, jen co je pravda. Myslím, že nám všichni ukázali, jaké metody chtějí na Radnici používat a jaké hodnoty vyznávají. Je to hrůza. Včetně kandidáta na starostu! To se máme na co těšit. Jediné rozumné řešení je odstoupení těchto jedinců z voleb a omluva. Jinak budeme všem jenom pro smích. Už aby se začaly cedule Mlázovice přemalovávat na Kocourkov nebo Podvodnice. Styďte s!*12**12**69*
#4 | Paní Spravedlnost | 19. 08. 2006 20:03
Zajímalo by mě, proč několik kandidátů do našeho zastupitelstva znovu obíhá lidi a nechává si podepisovat přihlášku do voleb, i když už byl příjem přihlášek ukonečen!!! Ale já to vím. Tito povedení kandidáti na nové radní zfalšovali podpisy na přihláškách a úřad jim to odhalil. Vážení, uvědomte si, že se jedná o trestný čin falšování úřední listiny, za který hrozí trestní postih odnětí svobody. Možná to bude vyšetřovat i policie! Tak takoví lidé u nás kandidují na Radnici!!! Skutečně výborný morální kredit. Styďte se!!! A dokonce chtějí nejvyšší posty. Měli byste se nad sebou zamyslet a svoji kandidaturu stáhnou. V opačném případě je jasné, že se voliči dozvědí, s kým mají tu čest. *12*
#3 | Vesničan | 16. 08. 2006 15:40
Doufám, že si všichni vzpomenou na sliby našich konšelů před posledními volbami. Především těch, kteří budou znovu kandidovat. Možná by bylo zajímavé, kdyby u těchto lidí zpravodaj znovu vytiskl to, co prohlašovali při otázkách minule. Aby bylo vidět, jak kdo drží slovo a plní své sliby. Nebo to dejte tady na internet.
#2 | Alena Zahradníková | 16. 08. 2006 12:47
Zajímalo by mě, jestli se my občané (nejen žijící v lokalitě V Rybníčkách, ale i ti chodící a jezdící na hřbitov) dočkáme náhradní výsadby zeleně místo pokácených krásných modřínů u plotu kravína. Zbývající stromy jsou jak noty na buben a areál kravína není na koukání nic moc.
Údajně měl stromky zajistit pan zastupitel Hrnčíř, který k tomu má svou profesí nejblíže. Takže bych chtěla panu Hrnčířovi poradit, aby se ve své předvolební kampani nezabýval mojí osobou (na tom moc netrhne), ale zkusil udělat něco pro všechny. Děkuji, A.Zahradníková
#1 | mlázovák | 02. 08. 2006 12:28
Tak lidičky hlaste se,zdá se, že kandidátů je nějak málo,není se teda čemu divit .Přitom z komentářů máme v Mlázovicích spoustu chytrých lidí.Právě ti by měli předvést své znalosti a nápady v zastupitelstvu.Nemá smysl jenom kritizovat ,ale něco dělat.Tak se hlaste ať je z čeho vybírat, a ať se to tady konečně změní k lepšímu. *4*