Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vítání občánků se vrátilo na obecní úřad

24. 06. 2022

Po dvou letech improvizací městečko přivítalo nové občánky bez omezení a kompromisů.

V sobotu 18. června 2022 čekaly na zástupce obce milé povinnosti. Museli přivítat nové mlázovické občánky, konkrétně Mikuláše Tučka a dvojčátka Veroniku a Jakuba Vodičkovi. To vše se odehrálo ve slavnostně upravené zasedací místnosti obecního úřadu. Ceremoniál se tam mohl vrátit po dvouleté odmlce způsobené epidemiologickými opatřeními. Uplynulá dvě vítání proběhla ve venkovních prostorách zahrady domova důchodců.

Miminka vítal tradiční ceremoniář, místostarosta městečka, pan Aleš Kodydek. O kulturní program se postarala šikovná děvčata – Amálka Stránská, Anežka Nováková, Kamila Robová a Tereza Čeřovská. Nechyběla ani Gabriela Čeřovská a průběh zaznamenala fotografka Blanka Komárková. Tradiční je také přítomnost pana starosty Tomáše Komárka.

Obě rodiny přišlo podpořit mnoho příbuzných, na úřadě bylo živo. Všechna miminka byla hodná, usměvavá a ochotně pózovala při fotografování. Velkou zajímavostí a vzácností byla dvojčátka Vodičkova. Naposledy se dvě děti houpaly v kolébce před více než deseti lety. Slavnostní dopoledne se vydařilo, dobrá nálada provázela děti i dospělé. Rodiny z vítání obdrží na památku sadu fotografií, které letos ozvláštní ještě několik skupinových záběrů vytvořených v parku na náměstí.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!