Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vítání občánků letos podruhé

20. 09. 2018

V sobotu 15. září 2018 přivítalo městečko další nové občánky.

V Mlázovicích se daří mladým rodinám a přibývají děti. Kromě běžného pohledu na ulicích a na hřištích, kde stále častěji potkáte maminky s kočárky nebo malými ratolestmi, je to vidět v místní mateřské školce a také na Obecním úřadě, při slavnostním ceremoniálu „Vítání občánků“.
Ten proběhl letos již podruhé. V sobotu 15. září 2018 patřila obřadní síň mlázovické Radnice opět nejmenším.

Našimi nejnovějšími občánky jsou Nela Erlebachová, Adam John a Alexander Křišťák. Uvítání dětí se ujal obřadník pan Aleš Kodydek, nad zdárným průběhem celé akce bděla Květa Čeřovská, kulturní zpestření obstaraly Kamila a Klaudie Robovy a Tereza a Gábina Čeřovské. Všem rodinám popřál hodně štěstí a zdraví také starosta městečka Tomáš Komárek. Pro budoucí generace vše zdokumentovala Blanka Komárková. Fotografie dostane, jak je již dobrým zvykem, každá rodina na DVD. Zároveň s ním obdrží i krásnou fotoknihu.

Všechny maminky byly potěšeny půvabnou kytičkou, mrňouskové dostali malou hračku a celá rodina bude moct jejich pokroky zaznamenávat do pamětní knížky.

Představitelé městečka věří, že na další malé občánky nebudeme čekat příliš dlouho.

Poté, co nejmenší a jejich rodiny odešly, zažil obecní úřad ještě jednu velkou slávu. Proběhnul zde totiž ceremoniál zlaté svatby. Manželé Dagmar a Václav Novákovi z Mlázovic si zde podruhé řekli své ANO. V doprovodu rodiny oslavili toto krásné životní výročí.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!