Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Líbí se Vám nové dětské hřiště u koupaliště?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


UDĚLEJME TEČKU ZA KORONAVIREM!

06. 06. 2021

Očkování je cesta zpátky k normálnímu životu.

Poslední rok přinesl na celém světě spoustu problémů a také zmařených životů či podlomeného zdraví. Opět se ukázalo, že lidé jsou součástí přírody a nejsou všemocní. Můžeme hovořit o malém zázraku, že za velmi krátkou dobu našli vědci vhodné vakcíny proti COVID-19 a dali nám naději na návrat do normálu (očkovací látky byly rychle díky 20ti letému výzkumu příbuzných virů SARS a MERS). Musíme si uvědomit, že to mohlo trvat klidně pět let nebo se to nemuselo povést vůbec. A kdo by chtěl další roky žít s respirátory na obličeji či se zákeřnou nemocí za zády?  

Proto je důležité využít tuto příležitost a nechat se naočkovat. Sdělovacími prostředky, především po internetu, kolují neskutečné lži a fámy o problémech s očkováním. Ve skutečnosti se významní lidé tohoto světa předháněli, aby již byli naočkováni. I v Čechách ti, co měli přístup k informacím, raději předběhli na očkování, i za cenu ztrát výborně placených pozic ve státní zprávě. Protože věděli…… Nechal se naočkovat americký i ruský prezident, britská královna, potentáti celého světa. A také se strhl souboj, kdo zaplatí více a přeplatí vakcínu. 

Protože žijeme ve vyspělé zemi, máme jedinečnou možnost dostat se k očkování co nejdříve. Proto ji nepromarněme! Samozřejmě respektuji názor, že se někdo naočkovat nechce. Ale pokud k tomu není zdravotní důvod, moc prosím o zvážení, zda-li do toho přeci jenom nejít. Je to bezpečné a účinné (ukazují to data z proočkovaných zemí, jako je Izrael, USA, Británie). Tam se již vracejí do normálního života. Pojďme to udělat také. Pojďme společně ochránit sebe, své rodiny a také děti a ostatní, kteří vakcínu dostat nemohou.

Děkuji, že se necháte očkovat. Děkuji, že to alespoň odpovědně zvážíte.


Tomáš Komárek, starosta městečka

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!