Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Tomáš Komárek pokračuje ve funkci starosty

08. 11. 2010

Novým místostarostou byl zvolen Ing. Aleš Kodydek. Zastupitelé na ustavujícím zasedání rovněž zvolili předsedy a členy finančního i kontrolního výboru.

V pondělí 8. listopadu 2010 proběhlo Ustavující zasedání zastupitelstva městečka Mlázovice č.1/2010-2014. Starostou se opět stal jednomyslně Tomáš Komárek, na postu místostarosty dochází ke změně. Rovněž jednoznačně byl zvolen Ing. Aleš Kodydek. Volby proběhly veřejným hlasováním, v naprostém poklidu.

Kromě statutáních zástupců městečka ustavili zastupitelé také finanční a kontrolní výbor. Předsedou finančního výboru se stal Stanislav Bytnar, kterého doplní členové: Bc. Simona Votrubová a Marcela Hu'tová. Kontrolní výbor povede jeho dosavadní šéfka Ing. Irena Fišerová, doplní ji Ing. Kristína Robová a Lenka Brodská.

Zastupitelé pokračují v mnohaleté tradici. Zřekli se odměn za své členství v obecním zastupitelstvu. Zastupování zájmu mlázovických občanů považují za čestnou funkci.  Městečku tak ušetří peníze, které může použít jinde na svůj rozvoj.

V navazující diskuzi občané ocenili práci dosluhujícího zastupitelstva a starosty městečka. Staronový starosta poděkoval za důvěru a slíbil, že bude pokračovat ve stylu práce, který započal před čtyřmi roky. Těšit se můžeme na přátelský a otevřený úřad naslouchající potřebám občanů a rozvoj městečka, který bude realizován dle dostupnosti financí na jednotlivé projekty. K témuž přání se připojil i nový místostarosta.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!