Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Stromeček zasypaný sněhovými vločkami

03. 12. 2023

V pátek 1. prosince 2023 rozsvítily děti vánoční strom městečka. Panovala pravá zimní atmosféra.

V podvečer se náměstí zaplnilo účinkujícími dětmi a mnoha diváky. Přišli se podívat na tradiční rozsvěcení vánočního stromečku. Po mnoha letech napadl již koncem listopadu sníh a tak kulturní program doprovázela dokonalá zimní kulisa.

Nejprve vystoupili nejmenší z místní mateřské školky. Děti setřásly nervozitu a předvedly parádní výkon, za který sklidily zasloužený potlesk. Následovalo pásmo básníček a písniček v podání žáků Základní školy K.V. Raise v Lázních Bělohradě. Hudebně je doprovodila paní učitelka Hana Hlušičková. I když počet účinkujících ovlivnila vysoká nemocnost, obě vystoupení byla velmi pěkná a vyhnala slzu do očí nejedné maminky. Jako poděkování děti dostali ovoce a malou sladkost.

O dobrou náladu se postarali také místní hasiči, kteří připravili pro návštěvníky drobné občerstvení a pomohli nalévat výborný svařák, který jako pozornost poskytuje každoročně městečko.

Slavnostní večer doplnil adventní trh probíhající v chodbách Radnice, na kterém maminky vystavovaly a prodávaly své ručně zhotovené výrobky.

Městečko děkuje rodičům všech mimomlázovických dětí za pomoc s dopravou na vystoupení a také všem pedagogům, kteří několik týdnů neúnavně s dětmi nacvičovali. Díky všem, kteří pomohli, odcházeli návštěvníci příjemně naladěni na adventní čas.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!