Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Sklad u Porážky září novotou

04. 05. 2023

Městečko má k dispozici moderní skladovací prostory.

Rekonstrukce, která měla trvat pár měsíců, nakonec přesáhla tři roky. Důvodů bylo hned několik. Covidové odstávky, nedostatek materiálu a v neposlední řadě také nezájem řemeslníků o tento typ zakázky. A také nabízené realizační ceny, které byly zcela neakceptovatelné.

Nakonec se však podařilo stavbu dokončit a obec má k dispozici moderní skladovací zázemí. V průběhu modernizace byla vyměněna shnilá garážová vrata za moderní sekční, navíc s lepší světlou výškou, umožňující vykládku zboží a materiálu z vozů přímo do budovy. Zateplen byl strop, provedena nová elektroinstalace, podlahu vylepšil odolný potěr z lité pryskyřice.

Na předchozí výměnu střechy a klempířských prvků navázala výměna všech oken. Nefunkční a poškozené luxfery byly rovněž nahrazený okny. Obnovy se dočkala fasáda, přibylo podbití přesahujících trámů. Na sokl byl instalován keramický obklad kvůli možnosti omytí nečistot stříkajících po deštích z přilehlé cesty k vodárně. Městečko rovněž upravilo nájezdy do vrat a okolí skladu.

Uvnitř budovy byl instalován nový regálový systém, který přehledně uskladní velké množství nářadí a materiálu využívaných pracovníky městečka při jeho údržbě.

Veškeré technologie použité při modernizaci zaručují bezúdržbovost a dlouhou životnost. Obecní sklad svým vzhledem již nedělá ostudu v ulici U Porážky. Budova splňuje současné normy a bezpečnostní požadavky.

 

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!