Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rozšíření služeb systému CzechPoint

14. 08. 2008

Od počátku letošních prázdnin mají všichni zájemci možnost podávat na OÚ Mlázovice také žádosti o zřízení a změnu živnosti.

Od prvního ledna letošního roku mají mlázovičtí i ostatní občané možnost využívat služeb systému CZECHPOINT na Obecním úřadě v Mlázovicích. Díky této službě mohou na počkání obdržet ověřené výpisy z Katastru nemovitostí, Živnostenského rejstříku, Obchodního rejstříku a Rejstříku trestů. O systém je velký zájem jak ze strany místních občanů, tak obyvatel okolních obcí či chalupářů. Není divu, výrazně šetří čas i peníze.

Od 1. července 2008 došlo k dalšímu rozšíření poskytovaných služeb. Na našem Obecním úřadě lze podat žádost o registraci živnosti či požádat o změnu ve stávající živnosti. Czechpoint v tomto případě nepřebírá funkci živnostenského úřadu, ale je pouze jakousi elektronickou podatelnou. I tak ušetří žadatelům čas. O živnost lze požádat s registračním číslem MPO nebo s papírovou žádostí. V brzké době hodlá stát zařadit do Czechpointu další služby, nejvíce očekávaný je pravděpodobně výpis z trestné karty řidiče. Přijďte si i Vy vyzkoušet, jak to funguje!Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!