Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo veřejné zasedání zastupitelstva č.8

25. 06. 2007

V pondělí 25. června 2007 proběhlo od 20.00h v Jídelně restaurace Radnice veřejné zasedání zastupitelstva městysu č.8/2006-2010. Vybíráme body z jednání.

V pondělí 25. června 2007 proběhlo osmé veřejné zasedání současného zastupitelstva. Bylo velmi krátké a hlavním důvodem jeho svolání byla nutnost schválení závěrečného účtu obce za rok 2006, která vyplývá ze zákona a je nutné ji provést do konce června každého roku. Vybíráme zajímavé body z jednání:

1. Zastupitelstvo schválilo závěrečný účet obce za rok 2006, včetně výroku auditora – bez výhrad.
2. Zastupitelé vybrali společnost ARKO Hradec Králové, jako vítěze poptávkového řízení na tvorbu projektové dokumentace na rekonstrukci kanalizace a výstavby čistírny odpadních vod v městečku. Tato společnost nabídla městečku nejvýhodnější podmínky. Projektová dokumentace bude připravována jako povinná součást žádosti o dotaci z EU, kterou se obec pokusí získat. Se společností ARKO již Mlázovice aktivně spolupracují – připravuje nám projektovou dokumentaci na zástavbové území v bývalé Cihelně.
3. Zastupitelé zamítli žádost paní Ivany Mikešové z Prahy na nákup obecního pozemku č. 185/3 v k.ú. Mlázovice. Důvodem zamítnutí je fakt, že obec v současné době tento pozemek prodávat nehodlá.
4. Dále zastupitelé odsouhlasili nákup čtyř pozemků, na kterých je částečně sportovní areál městečka. Nákupem od soukromých vlastníků se narovná historický nesoulad mezi katastrální mapou a skutečným stavem, který byl zaměřen geodety. Cena nakupovaných pozemků byla dohodnuta na 25 Kč/m2.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Josef Bekera | 15. 07. 2007 22:15
To je překvápko co!!! Další příspěvek po xyz době. Někde jsem se tady na stránkách /nemohu je již ani najít/ dozvěděl, že místní "orloj" potřebuje fin, inijekci cca 75.tis. a bohužel na ni letošní rok není, až údajně příští. Takže nabízím 5.000CZK bezúročnou roční půjčku a tu samou částku na výměnu oken v mateřské školce. Kdo se přidá, bankovky jsou přeci na to, aby jste mohli druhým dělat radost. Změna-na školku deset, chodí tam přeci dva naši chlapečci.
Jako odpověď pro ty, kteří si hned řeknou, že si to můžeme dovolit, tak odpovídám, že na dolené letní jsme ještě nebyli /já naposledy na Baltu v r.91/, pouze poslední dva roky v zimě u Fišerů ve Špindlu.....a přijďte taky někdy v pondělí na Krakonoše nebo do posilovny, ať můžeme chudému městečku půjčit více, ha,ha....