Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 8. zasedání zastupitelstva městečka

26. 02. 2020

V pondělí 24. února 2020 se opět sešli zastupitelé obce na veřejném zasedání. Vybíráme zajímavé body z průběhu jednání.

1. Byly schváleny další smlouvy na uzavření věcných břemen na kabelová vedení se společností ČEZ.

2. Zastupitelstvo učinilo další kroky při tvorbě nového územního plánu, který je zpracováván průběžně od loňského roku a měl by být letos dokončen.

3. Schváleno bylo poskytnutí finančních darů, na rok 2020, Oblastní charitě Jičín a Apropu Jičín. Obě organizace poskytují sociální služby pro obyvatele městečka.

4. Projednány a schváleny byly účetní závěrky za uplynulý rok u příspěvkových organizací obce – Domova důchodců Mlázovice a Mateřské školy Mlázovice.

5. Zastupitelé schválili nájemní smlouvu na uvolněnou garsonku v bytovém domě Na Ohrádce č.p. 189. Novým nájemníkem se stal Vojtěch Holeček.

6. Vyhodnoceno bylo také výběrové řízení na pronájem občerstvení na místním koupališti. I když městečko hledalo nového nájemce prakticky celý rok (protože bylo jasné, že po konci sezóny 2019 již tehdejší nájemce pokračovat nebude), nenašel se nikdo seriózní, kdo by o pronájmu koupaliště alespoň uvažoval. Proto jeho činnost v letošní sezóně zajistí dceřiná společnost obce Mlázovické služby, s.r.o., která zajišťuje i chod Restaurace Radnice. Režim provozu, oproti předchozím rokům, bude upraven, bližší informace budou veřejnosti sděleny před otevřením provozovny.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!