Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 8. zasedání zastupitelstva městečka

30. 12. 2015

V pondělí 21. prosince 2015 se sešli mlázovičtí zastupitelé naposledy v tomto roce. Vybíráme zajímavé body z programu jednání:

1. Zastupitelé schválili rozpočet městysu na rok 2016. Je koncipován jako vyrovnaný. V průběhu roku samozřejmě dozná velkých změn podle úspěšnosti získávání dotací a také podle aktuálního vývoje příjmů státního rozpočtu. Konkrétním investičním akcím, které jsou naplánovány na příští rok, bude věnován zvláštní článek.

2. Schválena byla také rozpočtová změna č.5/2015, která upravila rozpočet obce tohoto roku podle aktuálního vývoje příjmů a výdajů.

3. Městečko podepíše darovací smlouvu s Knihovnou Václava Čtvrtka v Jičíně, které poskytne prostředky na nákup knih do výměnného fondu knihoven pro rok 2016. Díky tomu zůstane mlázovická knihovna zapojena v systému a její čtenáři budou mít stále k dispozici velký objem novinek knižního fondu. Tímto způsobem spolupracují všechny místní knihovny okresu Jičín.

4. Městys Mlázovice podá žádost na Úřad pro zastupování státu o bezúplatný převod dvou pozemkových parcel, které leží pod částí komunikace „Zemědělská“. Během prvního pololetí tak snad bude završena více než dvouletá snaha o získání těchto pozemků od státu.

5. Odsouhlasen byl také prodej dvou pozemkových parcel v Hořické ulici manželům Štajerovým z Mlázovic, kteří byli jedinými žadateli.

6. Zastupitelstvo schválilo uzavření nájemní smlouvy na byt č.6P v bytovém domě Na Ohrádce č.p. 188, s Janou Tobiášovou a Petrem Plánčikem z Mlázovic. Byt bude předán až po provedení rekonstrukce, která započne v prvním lednovém týdnu.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!