Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 5. zasedání zastupitelstva městečka

28. 06. 2015

V pondělí 22. června 2015 se sešli mlázovičtí zastupitelé na veřejném zasedání. Vybíráme zajímavé body z průběhu jednání.

1. Městečko pronajalo novou část vodovodního řádu v Hořické ulici, společnosti VOS Jičín, a.s., na dobu neurčitou. Ta zajistí provoz a dodávky vody připojeným odběratelům v lokalitě, stejně jako ve zbylé části Mlázovic.

2. Schválena byla rozpočtová změna č.2/2015, která upravuje rozpočet podle aktuálního vývoje příjmů a výdajů v daném kalendářním roce. V této souvislosti byl zmíněn zhoršený příliv plateb ze státního rozpočtu, který je způsoben sníženým výběrem daní v letošním roce.

3. Zastupitelstvo schválilo závěrečný účet městysu Mlázovice za rok 2014.

4. Schváleno bylo také poskytnutí věcných darů na pořádání letních sportovních turnajů v Mlázovicích.

5. Městečko rovněž opraví „historickou chybu“ v adrese jednoho domu v ulici Na Rašelině, který je doposud evidován v sousední ulici. Odsouhlasena byla změna adresního místa podle skutečné polohy.

6. Zastupitelé odmítli žádost o poskytnutí příspěvku na provoz Babyboxu v Jičíně. Městečko nemá dostatek financí ani na realizaci vlastních projektů na svém území, proto dlouhodobě nepodporuje jiné aktivity cizích subjektů mimo Mlázovice.

7. Schválena byla také řada smluv řešících nákupy či prodeje pozemků. Část je realizována v rámci dokončovaného procesu komplexních pozemkových úprav, část v rámci probíhajícího zaměřování a upřesňování hranic v zastavěné části obce (hranice plotů, silnic, chodníků, obecních budov, apod.).

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!