Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 4. veřejné zasedání zastupitelstva

24. 06. 2023

V pondělí 19. června 2023 se sešli zastupitelé obce na dalším veřejném zasedání. Přinášíme zajímavé body z průběhu jednání.

1. Schválen byl závěrečný účet městysu za rok 2022, včetně zprávy z přezkumu hospodaření, kterou vypracovali krajští auditoři.

2. Odsouhlasena byla dvě rozpočtová opatření reagující na aktuální vývoj příjmů a výdajů obce.

3. Zastupitelé schválili uzavření dvou nájemních smluv na pronájem části pozemků po bývalém č.p. 12 (část za obchodem Jednota). Nájemci si zde zřídí zahrádky a budou uvedené prostory udržovat.

4. Městečko uzavře nájemní smlouvu na byt č.2 v bytovém domě Na Ohrádce č.p. 189 s paní Marcelou Dittrichovou z Mlázovic. Vzhledem k obtížné životní situaci nájemkyně obec využila své právo a byt přidělila přímo, bez výběrového řízení.

5. Zastupitelé odsouhlasili finanční podporu místním sportovcům, na úhradu provozních nákladů letošního roku.

6. Zamítnuty byly žádosti o finanční příspěvek na provoz Linky bezpečí, z.s. a na vydávání časopisu Pod Zvičinou. Zastupitelstvo sice nepochybuje o prospěšnosti obou projektů, nicméně obec nemá dostatek finančních prostředků ani na své vlastní aktivity, proto nemůže podporovat organizace s celorepublikovou či široce regionální působností.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!