Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 23. zasedání zastupitelstva městečka

25. 09. 2018

V pondělí 24. září 2018 se sešli zastupitelé naposledy v tomto volebním období. Přinášíme zajímavé body z programu jednání:

1. Zastupitelé schválili zadání nového územního plánu městysu Mlázovice. Tento důležitý dokument obce bude pořizován zhruba dva roky, záleží na požadavcích mnoha dotčených orgánů státu. Městečko čeká v průběhu zpracování řada úkolů a povinností.

2. Schválena byla také dvě rozpočtová opatření, která reagují na vývoj příjmů a výdajů obecního rozpočtu a odhadují nutné výdaje do konce letošního roku. Upřesněny byly rozpočty akcí, které se ještě letos realizují.

3. Schváleno bylo poskytnutí daru na pořízení materiálního vybavení pro volnočasové aktivity dětí. Konkrétně se jedná o vybavení na florbal do místní tělocvičny na cvičení dětí pod vedením Lenky Novákové.

4. Dále bylo schváleno uzavření čtyř smluv o dílo s firmami, které vzešly jako vítězové z výběrových řízení na rekonstrukci střechy tělocvičny (Jiří Havel – Hakoss Valdice, realizace do konce roku, dotace POV KHK), rekonstrukci sportovní podlahy v tělocvičně (DOR-SPORT, s.r.o. Bruzovice, realizace do konce roku, dotace POV KHK), dodání dopravního vozidla pro hasiče (THT Polička, s.r.o., realizace jaro 2019, dotace IROP) a rekonstrukce polní cesty k Horce (Miloň Hnízdo – Sivoka Nemyčeves, realizace 1. pol. 2019, dotace IROP – MAS). Ve všech případech byla jediným kritériem výběru nejnižší cena (požadavek poskytovatelů dotace). Zatímco u některých zakázek se sešlo nabídek více, u dalších bylo vůbec problém získat alespoň jednu, vzhledem k vytížení firem na trhu v současné době.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!