Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 22. zasedání zastupitelstva městečka

06. 11. 2013

V pondělí 4. listopadu 2013 se od 19.00h sešli mlázovičtí zastupitelé na svém 22. zasedání. Přinášíme zajímavé body z programu jednání:

1. Městečko Mlázovice prodá dům č.p. 75 v Přádově ulici, který je v jeho vlastnictví, společnosti Mlázovické služby, s.r.o.. Jednak tím získá finanční prostředky, ale především nebude rozpočet obce v následujících letech zatížen částkami nutnými k jeho výrazným opravám. Naproti tomu Mlázovické služby využijí k opravám zisk, který tvoří ze svých podnikatelských činností. Toto řešení bude výhodné i po daňové stránce. Po opravách, které jsou plánovány zhruba na čtyři roky, bude dům nabídnut k nájemnímu bydlení.

2. Zastupitelé odsouhlasili přijetí dotace ve výši 105000 Kč pro jednotku SDH Mlázovice, na vybavení specifickými věcnými prostředky. O tom, jak hasiči peníze využijí, Vás seznámíme ve zvláštním článku.

3. Schválena byla také Rozpočtová změna č.4/2013, která upravuje schválený rozpočet o aktuální vývoj příjmů a výdajů z obecní pokladny.

4. Zastupitelstvo schválilo Plán společných zařízení, který byl vyprojektován v rámci Komplexních pozemkových úprav katastrálního území Mlázovice. Jedná se o soubor opatření v nezastavěné části obce řešících prvky územní stability, krajinné prvky, síť cest, opatření bránící přívalovým dešťům či půdní erozi a mnohé další. Podrobněji Vás s tímto projektem seznámíme v samostatném článku.

5. Vyhlášen byl Záměr č. 14/2013 – Pronájmu bytu č.p. 189/G 8P. Jedná se o garsoniéru v bytovém domě Na Ohrádce. K nastěhování bude cca v lednu 2014, jakmile budou ukončeny prováděné opravy. Bližší podmínky pro žadatele a náležitosti žádosti jsou specifikovány v uvedeném záměru.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!