Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 19. zasedání zastupitelstva městečka

29. 05. 2013

V pondělí 27. května 2013 se mimořádně sešli mlázovičtí zastupitelé. Hlavním důvodem bylo vyhodnocení výběrového řízení na firmu, která bude příští rok realizovat dotovaný projekt rekonstrukce v místním domově důchodců.

1) Městečko muselo neplánovaně zrychlit přípravu projektu „Snížení energetické náročnosti domova důchodců“, který bude realizován s finanční podporou Evropské unie v příštím roce. Vzhledem ke změnám podmínek poskytovatele dotace, proběhlo v co nejkratším termínu výběrové řízení na dodavatele a zastupitelé museli do konce května vítěze potvrdit. Nabídky do soutěže podaly čtyři firmy. Společnost Staving Valdice byla vyloučena, neboť nesplnila podmínky zadávací dokumentace (nabídnutá cena byla vyšší než maximální přípustná). Zbylé tři firmy – Obis Nová Paka, Stavební společnost Hostinné a Vexta Hovorčovice splnily všechny požadavky a postoupily do vyhodnocení. Jako vítěz byla vybrána firma OBIS Nová Paka, která nabídla nejnižší cenu. Vzhledem k tomu, že toto kritérium je na základě požadavku poskytovatele dotace jediné hodnotitelné, OBIS se umístil na prvním místě. Zastupitelé tento výběr potvrdili.

2) Odsouhlaseno bylo také poskytnutí příspěvku ve výši 10.000 Kč na rok 2013 společnosti Apropo Jičín, na osobní asistenci při péči o nevidomého občana obce.

3) Zastupitelé rovněž schválili nákup pozemků č. PK 749/14 a 749/16, oba v k.ú. Mlázovice. Jedná se o pozemkové parcely (pole), které byly vlastníky nabídnuty obci.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!