Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 17. veřejné zasedání zastupitelstva

26. 06. 2022

V pondělí 20. června 2022 se sešli zastupitelé naposledy před prázdninami. Vybíráme zajímavé body z průběhu jednání.

1. Schválen byl závěrečný účet obce za rok 2021, včetně zprávy z krajského auditu obce, který byl bez výhrad k hospodaření a vedení účetnictví.

2. Schváleno bylo rozpočtové opatření č.2/2022, které reflektuje aktuální vývoj příjmů a výdajů obecní pokladny a upřesňování nákladů na rozpracované akce.

3. Městečko uzavře smlouvu o věcném břemenu se společností Povodí Labe, na umístění nových mostů na rekonstruované polní cestě HC-4, které mají základové pilíře v prostoru vodního toku, na pozemcích státu.

4. Další smlouva o věcném břemenu bude uzavřena se společností ČEZ Distribuce, a.s., na umístění kabelových vedení na pozemích obce. Konkrétně se jedná o umístění nových elektrických přípojek k připravovaným rodinným domům vedle bývalého kravína.

5. Městečko poskytne několik drobných finančních darů. Těmi nejvýznamnějšími je podpora Sportovního klubu Mlázovice, z.s. a SDH Mlázovice. Finanční příspěvky na provoz obdrží také Oblastní charita Jičín, která v Mlázovicích provozuje pečovatelskou službu a společnost Apropo Jičín, poskytující občanům obce různé sociální služby.

6. Zastupitelé zamítli žádost spolku Linka bezpečí u Prahy o poskytnutí finančního příspěvku na provoz.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!