Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 15. zasedání zastupitelstva městečka

29. 03. 2017

V pondělí 27. března 2017 se sešli zastupitelé obce na veřejném zasedání. Přinášíme zajímavé body z průběhu jednání.

1. Zastupitelstvo schválilo uzavření kupní smlouvy na podíl 2/10 pozemkové parcely č. KN 1308/1 v k.ú. Mlázovice s Českou republikou. Jedná se o podíl na pozemku, který tvoří cestu mezi domem p. Procházkové a p. Fejfara. V minulosti již obec vykoupila podíly od dalších vlastníků, nákupem od státu bude vše dokončeno a celá cesta bude probíhat nově jen po obecních pozemcích.

2. Schváleny byly pravidelné členské příspěvky Lázeňskému mikroregionu a Místní akční skupině Brána do Českého ráje na rok 2017.

3. Zastupitelé projednali účetní závěrky a hospodaření obecních příspěvkových organizací a společnosti Mlázovické služby, s.r.o. za uplynulý rok.

4. Schválena byla také rozpočtová změna č.1/2017, která upravuje rozpočet městečka na základě aktuálního vývoje příjmů a výdajů.

5. Mlázovice poskytnou finanční dar ve výši 8.000 Kč, na rok 2017, Oblastní charitě Jičín, na zajištění pečovatelské služby pro seniory a dlouhodobě nemocné v městysu Mlázovice. Tato organizace začala vyjíždět na území obce od ledna letošního roku.

6. Schválen byl prodej hasičského dopravního vozu AVIA. Pro mlázovické hasiče se již jedná o zastaralé a hůře využitelné vozidlo, které vyžaduje velké náklady na běžnou údržbu a provoz. Avia bude prodána malému sboru v Pardubickém kraji.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!