Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Proběhlo 12. zasedání zastupitelstva městečka

29. 09. 2016

Zastupitelé obce se sešli v pondělí 26. září 2016 na svém veřejném zasedání. Přinášíme zajímavé body z průběhu jednání.

1. Městečko uzavře nájemní smlouvu na byt - garsoniéru č. 8 v bytovém domě Na Ohrádce č.p. 189 s paní Janou Burešovou, Soudná 11, 506 01 Jičín. Jedná se o uvolněný byt po bývalé sociální pracovnici z Domova důchodců.

2. Dále bude uzavřena nájemní smlouva na obecní byt v č.p. 4 s paní Lucií Štěrbovou, Náměstí 4, 507 58 Mlázovice. V tomto případě obec využila svého práva nevyhlašovat záměr pronájmu a smlouvu uzavře napřímo s dcerou dosavadního nájemce, která zde již delší dobu žije.

3. Zastupitelstvo schválilo rozpočtové změny č. 4 a č. 5/2016, které upravují původní rozpočet o aktuální vývoj příjmů a výdajů obecních financí.

4. Schváleno bylo také uzavření několika smluv o smlouvách budoucích se společností RWE, které řeší zřízení věcných břemen na nová plynárenská zařízení. Zároveň byl schválen odprodej části obecního pozemku mezi Porážkou a vodárnou, rovněž této společnosti, pro účely výstavby nové plynové regulační stanice pro celé městečko.

5. Městečko rovněž vykoupí několik dalších zemědělských pozemků, které mu byly nabídnuty vlastníky.

6. Zastupitelé projednali činnost kontrolního výboru a vzali na vědomí zápis z jeho kontroly.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!