Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Přednáška o životním prostředí

01. 12. 2006

Méně známí mezi námi, to je název přednášky, se kterou k nám zavítali pracovníci Muzea přírody Český ráj.

Přednáška o životním prostředí se konala v pátek 1.12.2006 v jídelně Restaurace radnice. Téma bylo Méně známí živočichové mezi námi a Obojživelník roku 2007. Akce je soušástí projektu Kapka 21 a je spolufinancována Sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 Účast byla poměrně hojná, sešlo se asi 15 lidí. Přednášejícím byl pan Mgr. Martin Šandera z Muzea přírody Český ráj. Jak už téma napovídá, posluchači se dozvěděli mnoho zajímavých informací o přírodě kolem sebe, o méně známých živočiších a také o tom, jak tyto ohrožené druhy chránit. Vyprávění bylo doprovázeno promítáním fotografií. Účastníkům byla nabídnuta ke koupi spousta informačních brožur a knih, zdarma si mohli odnést propagační materiály Muzea přírody Český ráj.

 

Všichni se dobře bavili a navíc se dozvěděli mnoho nového a zajímavého.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Šimůnková | 04. 12. 2006 09:03
Přednáška byla moc pěkná a poučná. Děkujeme a přejeme pracovníkům muzea mnoho zdaru v další činnosti. Šimůnkovi.