Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Předčasný vánoční dárek pro naše čtenáře

01. 12. 2006

Knihovna Mlázovice opět doplnila svůj knižní fond o nové tituly zapůjčené z výměnného fondu Knihovny Václava Čtvrtka v Jičíně.

Pro naše věrné čtenáře máme dobrou zprávu. Již tento pátek 1.12.2006 si můžete přijít vybrat z novinek. Můžete se těšit na knihy všech žánrů. V těchto pošmourných dnech jistě přijde vhod pěkný román, trocha romantiky i poučení. Opět se nám podařilo získat překrásné dětské knížky. Tak odtrhněte své ratolesti od televizí a počítačů a pošlete je za námi. Pro mladé slečny máme spoustu dívčích románů, pro jejich tatínky knížky s válečnou tematikou, dobré české detektivky apod. Maminky si zase můžou poplakat nad zamilovaným románkem. Také si můžete půjčit odbornou literaturu z řady oborů (psychologie, zdraví, cestování, vaření, příroda, umění, ...).

Všichni jste vítáni. Pro případné nové čtenáře podotýkáme, že všechny knihovnické služby poskytujeme zdarma. Výpůjční doba je každý pátek od 18.00 do 19.00. Pro naše čtenáře, ale i pro další občany Mlázovic je k dispozici počítač s připojením na internet. Také zdarma.

 

Těšíme se na Vás.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!