Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


POZOR NA ROZSÁHLÉ ZMĚNY JÍZDNÍCH ŘÁDŮ!

07. 03. 2010

Královéhradecký kraj chystá od 13. června 2010 zásadní změny v jízdních řádech. V Mlázovicích nezůstane kámen na kameni. Přinášíme podrobnější informace.

V rámci optimalizace autobusové dopravy v Královéhradeckém kraji, dojde k výrazným změnám ve veřejné dopravě. Kromě jízdního řádu se mění také trasy autobusů, způsob účtování jízdného či možnost zakoupit si při vstupu do prvního autobusu lístek na celou cestu (bude platit případně i na vlak a na další autobusy). Výrazně by mělo být zlepšené také vzájemné navazování spojů. Rozdíl cestujcí pocítí také o víkendech a svátcích. Celkově na všech trasách dojde k navýšení počtu spojů.

V některých obcích dojde jen ke kosmetickým změnám. V Mlázovicích však ani jeden stávající autobus nepojede, jako doposud. Doporučujeme cestujícím, aby se seznámili s návrhem nových jízdních řádů, které začnou platit pravděpodobně od 13.6.2010. S těmito návrhy se lze seznámit na webových stránkách krajského organizátora dopravy - společnosti OREDO. Stránky jsou na adrese www.oredo.cz Ten, kdo nemá přístup na internet může navštívit Obecní úřad v Mlázovicích.

Připomínky k novým jízdním řádům lze předávat nejpozději do 20. března 2010 a to prostřednictvím výše uvedeného webu psolečnosti OREDO, popř. prostřednictvím OÚ Mlázovice (případné připomínky budou přeposlány).

VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O NEJVÝRAZNĚJŠÍ JEDNORÁZOVOU ZMĚNU V AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ V MLÁZOVICÍCH V HISTORII, DOPORUČUJEME VŠEM CESTUJÍCÍM, ABY SITUACI NEPODCENILI A PŘEDEM SE SEZNÁMILI S NOVÝMI JÍZDNÍMY ŘÁDY.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!