Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Poslední letošní vítání občánků

29. 10. 2008

Letos již potřetí přivítali zástupci Radnice další nové občánky. Tentokrát se všechny rodiny sešly v hojném počtu účastníků, což vytvořilo báječnou atmosféru v průběhu celého dopoledne.

Kateřina Venclů, Matěj Votruba a Nela Kulhavá. To jsou poslední tři letošní miminka, která byla přivítána do řad občanů mlázovických. Slavnostní akt proběhl v sobotu 25. října 2008 v zasedací síni Obecního úřadu. Role ceremoniáře se tentokrát ujal zastupitel pan Aleš Kodydek, o zpěv, hudbu a recitaci se postaraly Veronika Huťová, Katka Viková a Renata Kubíčková. Fotky z vítání, které rodiny dostávají jako dárek, nafotila Blanka Johnová. Přítomen byl samozřejmě i starosta městečka Tomáš Komárek. I když sobotní počasí ukázalo svoji sychravou tvář, dopolední ceremoniál přinesl na tváře vítaných miminek i jejich rodičů úsměv a pohodu. Již nyní se těšíme na další miminka, i když letošní rekord čtrnácti uvítaných, zůstane nepřekonaný asi hodně dlouho.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!