Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obyvatelé Rybníček mají osvětlenou cestu domů

23. 12. 2006

Počátkem prosince se po mnoha letech dočkali obyvatelé Rybníček zprovoznění nového osvětlení Macnarovy uličky. Mohou si tak zkrátit cestu domů i za tmy.

Mnoho let požadovali obyvatelé Rybníček a přilehých ulic, aby byla osvětlena tzv. Macnarova ulička, kterou si většina z nich pravidelně zkracovala cestu domů. Četné žádosti obyvatel byly vyslyšeny a na začátku prosince byl zahájen provoz další části veřejného osvětlení obce, přímo v uličce, která spojuje Nádražní ulici s Rybníčky. Obec zde nechala vybudovat dva stožáry veřejného osvětlení.

Celá akce spočívala ve vytvoření přípojky veřejného osvětlení, položení zemního kabelu, vybetonování základů pro sloupy, montáži sloupů a svítidel a v lehkých terenních úpravách. Náklady na rozšíření osvětlení se pohybovaly okolo 30 000,- Kč. Obec dále uvažuje o lepším zpevnění povrchu této cesty.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!