Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obecní stromeček prozářil náměstí

03. 12. 2019

V pátek 29. listopadu 2019 pořádalo městečko Mlázovice tradiční akci „Rozsvěcení vánočního stromu“. Po celý podvečer zároveň probíhaly adventní trhy v jídelně Restaurace Radnice.

Ty byly otevřené již od 17 hodin, a tak si každý mohl před zahájením hlavního programu v klidu prohlédnout krásné výrobky místních šikovných dívek a žen. Mnoho návštěvníků využilo příležitost a nakoupilo si drobné dekorace nejen s vánoční tematikou.

O hodinu později moderátorka akce Veronika Huťová přivítala všechny přítomné a uvedla první vystoupení. To si připravily děti z místní mateřské školky. Pásmo písní a básniček bylo moc krásné a roztomilé. Děti si daly opravdu záležet a nezalekly se ani velkého davu přihlížejících. Krom potlesku jim patřila i malá sladká odměna.

Po našich nejmenších se předvedli mlázovští školáci ze ZŠ Lázně Bělohrad, které letos doplnil ještě tamní školní sbor. Také jejich představení bylo pěkně připravené a nápadité. Ani školáci nepohrdli perníčkem a mandarinkou.

Všem paním učitelkám patří velký obdiv, jaká krásná vystoupení s dětmi nacvičily.

Během celého podvečera se o hladové a žíznivé návštěvníky starali místní dobrovolní hasiči, kteří měli nedaleko pódia stánek na dálku vonící klobásami a svařákem. Ten poskytlo městečko, spolu s čajem pro děti.

Samotné rozsvícení stromečku, které si děti odpočítaly, bylo pověstnou třešničkou na dortu. Následovaly obdivné výkřiky a pochvalné komentáře. Příroda byla štědrá a tak je stromeček tentokrát opravdu vydařený. I díky letos nebývale příznivému počasí se akce velice vydařila a důstojně zahájila mlázovský adventní čas.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!