Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obecní kolébka dlouho nezahálela

23. 11. 2016

Městečko Mlázovice pořádalo v sobotu 19. listopadu 2016 letos v pořadí druhé vítání občánků. Tentokrát se slavnostního obřadu na mlázovské radnici zúčastnili Amálie Stránská a Dominik Kváča s rodinami.

Obě děti, vedle rodičů, doprovodili i starší sourozenci, prarodiče a další příbuzní, takže o milé i dojemné okamžiky opět nebyla nouze. Obřad probíhal dle osvědčeného scénáře, kdy je každé miminko vítáno zvlášť. Je tak čas i na příjemné popovídání a focení na památku po skončení samotného obřadu. Tomu však předcházel samotný akt vítání. Po příchodu do nazdobené obřadní síně rodiny přivítal pan starosta Komárek a místostarosta Kodydek, který následně přednesl slavnostní řeč. Zdárný průběh ceremonie, po praktické stránce, zajišťovala Iva Kubíčková.  Miminku nad kolébkou zarecitovaly, zazpívaly a zahrály Kamila a Klaudie Robovi, Tereza a Gabriela Čeřovských a Renata Kyselová. Po podpisu do pamětní knihy následoval přípitek na zdraví robátek. Dojaté maminky dostaly kytičku, tatínkové pak malé dárky pro nejmladší potomky. Díky neúnavnému bleskání fotoaparátu, za kterým stála Blanka Komárková, budou mít rodiny na obřad ještě další vzpomínku, v podobě DVD s fotografiemi a fotoknihy, vše jako dodatečný dárek od městečka.

Jak se jistě všichni shodneme, děti jsou největší radostí, a každý nový přírůstek do obce je vřele vítán. I proto se celý tým kolem vítání občánků, s panem starostou v čele, již nyní těší na další dějství. Vše nasvědčuje tomu, že nebudeme muset dlouho čekat.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!