Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obecní byty a pravidla jejich přidělování

19. 01. 2006

Obec Mlázovice vlastní několik nájemních bytů. Na základě četných dotazů našich čtenářů uvádíme základní fakta.

Za poslední týdny se nás dotázalo několik čtenářů, jak je to v Mlázovicích s obecními byty. Kolik jich obec vůbec vlastní, jaká jsou pravidla pro jejich přidělování. Obrátili jsme se tedy na místostarostku obce, p. Evu Šídlovou a požádali ji, zda-li by mohla občanům poskytnou základní informace o této problematice. Zde je její vyjádření:

Obec Mlázovice vlastní celkem 24 nájemních bytů, které zároveň spravuje. Z uvedeného počtu je 18 bytů v bytovém domě "Na Ohrádce" (první velká bytovka), 4 byty v zrekonstruované budově bývalé školy (dříve fara), jeden byt v hasičské zbrojnici a jeden byt v objektu příláhajícímu k budově Radnice (v budově ubytoven, vedle kostela).

V současné době jsou všechny byty obsazeny. V kanceláři Obecního úřadu je veden pořadník pro zájemce o jejich přidělení. Do tohoto pořadníku jsou zapisovány žádosti jednotlivých uchazečů (pro žádost není stanovený formulář, akceptovány jsou veškeré formy). Byty jsou přidělovány na základě rozhodnutí celého zastupitelstva obce, podle předem stanovených kritérií. Bližší informace k podávání žádostí či rozhodovacích kritérií podává Obecní úřad Mlázovice, při osobní návštěvě potencionálních zájemců.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#3 | Hana Skrbková | 31. 10. 2007 12:17
milý anonyme, myslím, že paní Bradlová není tak strašně protivná jak se tu o ni vyjadřuješ já jsem dost často na internetu a mohla by být protivná že jsem tam pořád a přesto je v pohodě.
pokud tě pan starosta tak naštval tak nechápu proč se nepodepíšeš.přece když, si za něčím stojím tak se i podepíšu, aby se mohl starosta i p.Brádlová bránit.
a já jsem také ptala na byt a bylo mi slušně řečeno, že pořadníky už se nevedou a vysvětleno jak to s byty je.takže si myslím, že trošiiiiiiiičku přeháníš. a navíc POKUD SI ZA SVÝM NAZOREM STOJÍŠ TAK SE PODEPIŠ!!!!!!§
*30*a pokud pan starosta udělal to co udělal asi věděl proč ten byt nepřidělovat.to jen tak na obranu já mám totiž zkušenost s uplně jiným chováním.*4*
#2 | anonym | 15. 09. 2006 16:26
O udelovani mistnich bytu mam jiste pochybnosti.Zajimalo by me,kolik vlastne existuje platnych poradniku na udelovani bytu v teto obci.Me dosavadni zkusenosti jsou zatim pouze negativni a to,bohuzel,i s chovanim starosty vuci me.A to nemluvim o arogantnim jednani pani sekretarky,kdyz se clovek prijde na neco slusne zeptat.Div,ze cloveka pohledem nepropali!Zamyslete se nad svym chovanim,pani Bradlova!Porad maji plnou pusu reci,jak jim zalezi na mladych lidech,kteri chteji zalozit rodinu,ale kdyz se nekdo takovy najde a chce,nedej boze,byt,tak to pochopitelne nejde.A to i kdyz ma radne podanou zadost a splnuje vsechny podminky.Pak se z jine strany dovite,ze byt uz ma davno slibeny nekdo jiny,i ldyz vam starosta do oci tvrdi,ze uz jste na rade.Tak jak to teda vlastne s temi byty je?To mozna netusi ani sami zastupitele.Natoz pan starosta.Ale at se clovek rozciluje,nebo ne,je mu to k nicemu.
#1 | Administrátor | 14. 03. 2006 18:23
Příspěvek autora Pavla byl administrátorem odstraněn z důvodu naprosté nesouvislosti s daným tématem.