Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


O nová obecní trička je velký zájem

28. 10. 2013

Po dlouhé odmlce má městečko nová kvalitní trička. Ta poslední byla vyprodána v roce 2008. Nyní je k dispozici několik druhů, různých střihů i barev.

Prostřednictvím společnosti Mlázovické služby, s.r.o. byla zajištěna zakázková výroba obecních triček. Nyní se nejedná o jeden UNISEX typ, jako v minulosti, ale kupující má možnost vybrat si mezi dámskými a pánskými střihy, několika typy a mnoha slušivými barvami. K dispozici je více než 10 druhů triček a polokošil, v mnoha velikostech. Záměrem byla co největší různorodost, takže nový majitel trička se nemusí obávat, že celé Mlázovice budou chodit ve stejném modelu.

Další změnou je volba použitého materiálu. Jako základ pro výrobu byl použit kvalitní textil amerického výrobce FRUIT OF THE LOOM, což zajišťuje pěkný vzhled, příjemné nošení a dlouhou životnost. Na oblečení již nenaleznete obrovské nápisy či logo hýřící barvami. Zvolen byl decentní vzhled – jednobarevná perokresba obecního znaku a www stránky na rukávu tak, aby bylo možné trička využít při mnoha příležitostech.

Důraz byl kladen také na cenu. I přes použité značkové výrobky je cena za kus již od 90 Kč, nejdražší za 230Kč. Textil je možné zakoupit na obecním úřadě, ještě před oficiálním zahájením prodeje je o něj velký zájem. 

Touto nabídkou reagovalo městečko na dlouhodobou poptávku veřejnosti. Místní občané, chalupáři a další příznivci mají možnost získat jedinečný, početně velmi omezený produkt a propagovat místo jejich srdci blízké.

Nevíte co koupit svým milým pod stromeček? Přijďte si pro mlázovské tričko. Zaručeně potěší a ještě bude slušet :-). 

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!