Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Nový strop ve školce a na Obecním úřadě

03. 08. 2009

Další fáze modernizace obecních budov se tentokráte dotkla částí stropu na Obecním úřadě a v Mateřské školce. Kromě nových stropů byla nainstalována také moderní svítidla.

Silné vrčení stařičkých zářivek, kapající olej z jejich kondenzátorů a odtrhávající se závěsy podhledů. To byl neradostný pohled na stropy v některých obecních budovách. Proto bylo městečko nuceno přistoupit k jejich rekonstrukci. Stejně jako před dvěma lety na sále Radnice, byly v prostorách úřadu a školky kompletně demontovány staré stropy a nahradily je zcela nové. Pracovníci firmy Tauchman Nová Paka namontovali sádrokartonové netmelené kazety Rigips, které jsou cenově dostupné, nepraskají a dají se po čase i přemalovat. Do nových podhledů byla instalována také nová svítidla, která zlepší světelné podmínky v těchto prostorách a rovněž výrazně uspoří elektrickou energii.

Modernizace stropů se týkala kanceláří Obecního úřadu (zasedací místnost a sál jsou již dva roky v novém) a sociálních zařízeních dětí i personálů v Mateřské školce a také v její kuchyňce. Tyto prostory školky jsou nyní připraveny na případnou kompletní rekonstrukci rozvodů sítí a obkladů, o které zastupitelé uvažují v příštím roce. V dohledné době bude také nutné vyměnit celý strop ve třídě a herně školky.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!