Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Nabídka demolice č.p. 63

17. 10. 2005

Všem zájemcům je obcí nabízena demolice č.p. 63 na náměstí (po Plašilových). Veškerý stavební materiál bude darován za rozebrání a odvoz.

Obec Mlázovice je vlastníkem domu na náměstí č.p. 63 (po Plašilových). Na tento jednopodlažní objekt bylo vydáno povolení k demolici. Obec proto nabízí všem zájemcům, možnost rozebrání domu a odvozu materiálu zdarma. Jednou z hlavních podmínek obce vůči případným zájemcům, je kompletní odvoz nejenom lukrativního materiálu, ale i suti. Objekt musí být rozebrán beze zbytku.

Stavba je tvořena klasickým způsobem užívaným v našem kraji v minulých staletích - tedy především z pískovce. K objektu patří rovněž rozsáhlá stodola. Obecní úřad je připraven poskytnout případným zájemcům maximální součinnost.

Případné bližší informace podá osobně p. Jiří Čeřovský v úředních hodinách Obecního úřadu, popř. telefonicky na čísle 493 697 223. Rovněž je možno využít e-mailovou komunikaci na mlazovice@quick.cz nebo obec@mlazovice.cz.


Obec Mlázovice si vyhrazuje právo rozhodnout, v případě více zájemců, jakým způsobem bude tato nabídka řešena.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#4 | Tomáš Komárek | 27. 10. 2005 17:58
Bohužel, náklady na nutnou rekonstrukci by vysoce přesáhly náklady, které by stála nová stavba. Navíc, je objekt v havarijním stavu a z důvodu bezpečnosti je nutné jej zbourat. Obec stejně nemá dostatek financí na novou stavbu, takže to zůstane po demolici nedořešené a bude se čekat na nějaké rozumné řešení. Proluka na tak krásném náměstí hezká rozhodně nebude, tak doufejme, že tam dlouho nezůstane.*52*
#3 | Richi | 27. 10. 2005 13:05
Ale pětistvokou bych přispěl, kdyby tam pak byla deska se jmény lidí kteří přispěli na záchranu*4*. Nevím ale jakou má dům historii a zda jeho architekturu stojí za to zachovat. Škoda že se nepředešlo tomuto stavu. *12*
#2 | Richi | 27. 10. 2005 13:03
No já na to sice peníze nemám*1*, ale když je to ještě k tomu na náměstí... tak by to stálo za to zachovat. Nejsem ale statik a z fotek těžko posoudím.
#1 | Richi | 25. 10. 2005 17:59
Takový krásný dům, to už nelze opravit?