Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Na www.mlazovice.cz spuštěn modul „Kalendář akcí“

16. 11. 2007

Od dnešního dne byla plnohodnotně spuštěna další část našich stránek – modul s názvem „Kalendář akcí“. Uživatelé se tak mohou jednoduše a přehledně dozvědět o všech připravovaných akcích v Mlázovicích. To ale není vše.

Mlázovické webové stránky jsou v provozu více než dva roky. Za tu dobu prošly řadou vylepšení, změn a doplnění. Drtivá většina z nich byla provedena bezplatně, ve volném čase autorů. Snažíme se obsah stránek neustále vylepšovat, obohacovat a zapracovávat připomínky jeho uživatelů. Již dnes překročil počet návštěvníků www.mlazovice.cz úctyhodných čtyřicet tisíc. Každý den zaznamenáváme desítky či stovky přístupů (měřeno nezávislou agenturou TOP LIST, dle jednotné metodiky). Kromě obyvatel našeho městečka se na stránkách můžeme potkat s řadou chalupářů, kteří nechtějí ztratit přehled o dění u nás, i když jsou doma. Dále k nám často nahlíží řada hostů a rodáků, kteří se k nám rádi vracejí. Velmi často zaznamenáváme také návštěvy ze zahraničí – např. z USA, Kanady, Brazílie, Austrálie, Švédska, Švýcarska, Velké Británie a řady dalších zemí.

Právě nyní jsme v rámci neustálých vylepšení spustili na mlázovickém webu Kalendář akcí. Je pravda, že tato funkcionalita byla uživatelům k dispozici již delší dobu, ale teprve od listopadu je plně funkční a odladěná. Kalendář akcí, jak již vyplývá z názvu, bude neustále informovat o všech připravovaných akcích a jejich termínech (ze sportu, kultury, obecních, školky, hasičů apod.). Všichni tak budou v předstihu vědět, na co si mají udělat čas a na co se těšit. Registrovaní uživatelé mají možnost sami vkládat svoje vlastní akce (např. sraz spolužáků ze školy, schůze hasičů, trénink volejbalu apod.). Pokud budete mít potřebu nějakou akci zveřejnit a nejste registrovaní uživatelé nebo si na to netroufáte, můžete se obrátit na naši redakci nebo mail: obec@mlazovice.cz a my vše potřebné zařídíme. Záznamy vložené uživateli budou odlišeny od redakčních.

Kalendář akcí považujeme za další, důležitý krok v předávání informací o dění v Mlázovicích občanům. O tom, jak bude úspěšný a efektivní rozhodnete vy sami, jeho užíváním či neužíváním.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!