Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


MUDr. Myšík ukončil svoji stomatologickou ordinaci

18. 02. 2009

18. února 2009 oznámil MUDr. Václav Myšík, že ze zdravotních důvodů, ukončuje s okamžitou platností, provoz své stomatologické ordinace v Mlázovicích. Městys nyní intenzivně hledá nového zubního lékaře, dále se snažíme zajistit akutní ošetření.

Po oznámení této zprávy začal Obecní úřad intenzivně hledat nového stomatologa. Nyní jsme v jednání se zdravotními pojišťovnami, Krajským úřadem i jednotlivými lékaři v okolí. Snažíme se zajistit obsazení ordinace novým lékařem, rovněž chceme vyjednat ošetření akutních pacientů  a nedokončených případů MUDr. Myšíka v jiném zařízení. O veškerých výsledcích Vás budeme informovat.

V případě, že si chtějí dosavadní pacienti vyzvednou svoji zdravotní dokumentaci (kartu), mohou se obracet  na Obecní úřad v Mlázovicích (493 697 223 nebo obec@mlazovice.cz). Obecní úřad Vám zajistí její vydání.


Městys Mlázovice rovněž nabízí stomatologovi zavedenou ordinaci s veškerým vybavením a naplněným obvodem k okamžitému nástupu – to vše za velmi výhodných podmínek. Bližší info na (725 081 058 – p. Komárek, starosta městyse, nebo na obec@mlazovice.cz).


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Soňa Masáková | 11. 06. 2010 22:13
Opravdu ztráta jednoho z posledních poctivých a výborných zubních lékařů. Mně se tento lékař ujal v době, kdy jinak "vyhlášení" zubní lékaři v Jičíně měli po dlouhý celý rok mé bolesti asi mlhu před očima a MUDr. Myšík našel příčinu okamžitě. Během týdenní intenzivní léčby konečně odstranil roční braní utišujících léků na bolest a pocit simulanta.
#1 | Hana Skrbková | 13. 03. 2009 22:23
To je škoda.Já osobně jsem hrozný strašpytel co se zubařů týče a pan Myšík byl tak úžasný zubař , že jsem odbourala i strach a chodila k němu s úsměvem.Bude těžké nahradit tak vynikajícího lékaře. *12*