Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


MUDr. Myšík ukončil svoji stomatologickou ordinaci

18. 02. 2009

18. února 2009 oznámil MUDr. Václav Myšík, že ze zdravotních důvodů, ukončuje s okamžitou platností, provoz své stomatologické ordinace v Mlázovicích. Městys nyní intenzivně hledá nového zubního lékaře, dále se snažíme zajistit akutní ošetření.

Po oznámení této zprávy začal Obecní úřad intenzivně hledat nového stomatologa. Nyní jsme v jednání se zdravotními pojišťovnami, Krajským úřadem i jednotlivými lékaři v okolí. Snažíme se zajistit obsazení ordinace novým lékařem, rovněž chceme vyjednat ošetření akutních pacientů  a nedokončených případů MUDr. Myšíka v jiném zařízení. O veškerých výsledcích Vás budeme informovat.

V případě, že si chtějí dosavadní pacienti vyzvednou svoji zdravotní dokumentaci (kartu), mohou se obracet  na Obecní úřad v Mlázovicích (493 697 223 nebo obec@mlazovice.cz). Obecní úřad Vám zajistí její vydání.


Městys Mlázovice rovněž nabízí stomatologovi zavedenou ordinaci s veškerým vybavením a naplněným obvodem k okamžitému nástupu – to vše za velmi výhodných podmínek. Bližší info na (725 081 058 – p. Komárek, starosta městyse, nebo na obec@mlazovice.cz).


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Soňa Masáková | 11. 06. 2010 22:13
Opravdu ztráta jednoho z posledních poctivých a výborných zubních lékařů. Mně se tento lékař ujal v době, kdy jinak "vyhlášení" zubní lékaři v Jičíně měli po dlouhý celý rok mé bolesti asi mlhu před očima a MUDr. Myšík našel příčinu okamžitě. Během týdenní intenzivní léčby konečně odstranil roční braní utišujících léků na bolest a pocit simulanta.
#1 | Hana Skrbková | 13. 03. 2009 22:23
To je škoda.Já osobně jsem hrozný strašpytel co se zubařů týče a pan Myšík byl tak úžasný zubař , že jsem odbourala i strach a chodila k němu s úsměvem.Bude těžké nahradit tak vynikajícího lékaře. *12*