Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovický zpravodaj začal vycházet v nové podobě

16. 01. 2007

Obecní informační zpravodaj začal vycházet v roce 1996. Po deseti letech se dočkal výraznější přeměny v obsahu, způsobu vydávání i distribuce. Přečtěte si, co vše se změnilo.

Leden 2007 se stal přelomovým datumem pro vydávání Mlázovického zpravodaje. Noví zastupitelé obce rozhodli o zásadních změnách, kterými chtějí upravit podobu místního občasníku.

Jednou z nejdůležitějších je četnost vydávání. Doposud vycházel zpravodaj nahodile, obvykle třikrát ročně. To je samozřejmě nedostatečné pro efektivní informování občanů o dění v obci. Od jedenáctého ročníku, jehož první číslo mají již všichni ve svých schránkách, se ze zpravodaje stává měsíčník. Obec chce své občany informovat co nejaktuálněji o probíhajících událostech. Dále zde čtenáři naleznou pozvánky na různé akce, obyvatelé budou seznamováni se záměry rozvoje, s obsahem veřejných zastupitelstev či s prací Obecního úřadu. V neposlední řadě bude přinášet informace o kulturním, sportovním a společenském životě v Mlázovicích a blízkém okolí.

Další výraznou novinkou je způsob jeho distribuce. Aby se informace dostaly vždy zaručeně a včas tam, kam mají, roznášejí a budou roznášet jednotlivá čísla zastupitelé, přímo do všech schránek v obci.

V neposlední řadě se změnila grafická podoba a úprava měsíčníku. Nyní je sázen plně elektronicky, čtenáři také budou mít brzy možnost si jednotlivá čísla stahovat nebo číst přímo z našich internetových stránek. Informace o Mlázovicích tak budou mít k dispozici i všichni zájemci ze vzdálenějších míst (chalupáři, přátelé obce, rodáci apod.).

Všechny uvedené změny realizuje pozměněná redakční rada. V současné době se na zpravodaji podílí: Tomáš Komárek, Martin Vágenknecht, Roman John, Aleš Kutnar, Aleš Kodydek a Zdenka Rechcíglová. Redakce pochopitelně uvítá další zájemce o novinářskou práci, stejně tak veškeré náměty na další zlepšení podoby či obsahu Mlázovického zpravodaje.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!