Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovický zpravodaj oslaví desáté výročí

03. 01. 2006

Již deset let vydává Obecní úřad a Osvětová beseda Mlázovice vlastní občastník. Jste spokojeni s jeho obsahem, úpravou, četností a dostupností? Co by jste chtěli vzkázat jeho redakci k narozeninám?

V roce 1996 se v Mlázovicích objevilo první číslo Mlázovického zpravodaje. Občastníku, který již desátým rokem přináší obyvatelům informace z činnosti Obecního úřadu a z dění v obci. Vydavatelem zpravodaje je Obecní úřad, ve spolupráci s Osvětovou besedou Mlázovice, kteří chtěli touto cestou přímo informovat obyvatele obce.

Mlázovický zpravodaj vychází nepravidelně, dle tvrzení redakce vždy, když je potřeba a je nashromážděn patřičný počet materiálů. V posledních letech, zpravidla, jednou za dva až tři měsíce. Částečně je distriubován do domácností s poštou, všichni ostatní ho mají možnost získat v obou obchodech potravin, popřípadě na Obecním úřadě. Kromě informační funkce dává prostor zájmovým a sportovním organizacím k informování veřejnosti o jejich činnosti. V neposlední řadě dostávají prostor také občané Mlázovic k vyjádřování svých názorů k aktuálním problémům.

Redakci tvoří:

Šéfredaktor: Ing. Aleš Kutnar
Redaktoři: Jiří Čeřovský, Mgr. Roman John, Ing. Aleš Kodydek
Grafická úprava: Ing.arch. Petr Kutnar, Ing. Aleš Kutnar

Zpravodaj vychází v nákladu cca 200 ks.A CO VY, ČTENÁŘI? JSTE SPOKOJENI S OBSAHEM ZPRAVODAJE, JEHO GRAFICKOU ÚPRAVOU, ČETNOSTÍ VYDÁVÁNÍ A DISTRIBUCÍ? CHTĚLI BY JSTE NA NĚM NĚCO ZLEPŠIT? ČTETE JEJ? CO BY JSTE VZKÁZALI REDAKCI K JEHO DESÁTÝM NAROZENÍNÁM? VYJÁDŘETE SVÉ NÁZORY V KOMENTÁŘÍCH POD TÍMTO ČLÁNKEM.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#4 | kantor | 11. 04. 2006 10:09
Pane G1 cabrio, máte možná hezké příspěvky ale příště, prosím, požádejte někoho ze svého okolí, aby to za vás napsal. Ty hrubky ,na vašich pěti řádcích textu,odpovídají žáku čtvrté třídy. Děkuji za pochopení. Ty barvYčky, tak to je síla
#3 | anonym | 12. 02. 2006 18:36
mohl by bejt vicestrankatejsi barevnej a treba 3-4 stranky a vychazet castejc a dat prilezitost mladejm do zpravodaje.*2*
#2 | G1 cabrio | 26. 01. 2006 21:02
Nevím jakou částkou zatěžuje náš Obecní úřad vydávání výše jmenovaného zpravodaje,ale podle mého soudu by si po 10 letech nějakou změnu zasloužil!Mám na mysli např.zvětšení na formát 2xA4 a trocha barvyček by být také mohla né?Jinak gratuluji celé redakci a všem kteří jim do dávají potřebné informace k vydávání zpravodaje k těmto kulatinám!Tak kupředu a ne zaspat!
#1 | Bekera J. | 04. 01. 2006 22:55
Samozřejmě, že se stále dá něco vylepšovat, ale klobouk dolů před každým, kteří aktivně pracují pro obec, protože den má pouze 24.hodin. Určitě Qtálník má dobrou úroveň a splňuje svůj úkol. Těžko nějaká babička se bude učit s netem a proto nejen redakce, ale i Tomáš Komárek zaslouží veřejné poděkovaní za čas, který věnují informovanosti spoluobčanů.