Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice získaly dvě dotace na svoji obnovu

20. 05. 2007

Obec se stala úspěšným žadatelem v krajském Programu obnovy venkova a také v rámci Lázeňského mikroregionu. K dispozici tak bude 250 000 Kč na akce související z rozvojem obce.

Mlázovice jsou úspěšné v žádostech o dotace na projekty, které plánují realizovat. V rámci dotace Programu obnovy venkova, který každoročně vyhlašuje Krajský úřad Královehradeckého kraje jsme letos obdrželi v ostré konkurenci 192 000 Kč. Peníze jsou určeny na částečnou úhradu prací spojených s kompletní rekonstrukcí části komunikace Náměstí (kolem Pomníku padlých). Druhou polovinu investuje obec ze svého rozpočtu. V průběhu prací dojde k obrubnění parku, výměně části staré kanalizace, zpevnění vozovky, položení nového asfaltového koberce, opravě staré části komunikace, obnově chodníků a úpravě zeleně. Vše by mělo být hotovo do podzimu.

Další dotaci, tentokráte ve výši 50 000 Kč získá obec z Lázeňského mikroregionu, jehož je aktivním členem. Bude použita na částečnou úhradu za úpravu veřejných prostranství, konkrétně obnovu cestiček v parku na Náměstí. Zbytek částky opět doplatí obec ze svého rozpočtu. Práce budou ukončeny do konce září 2007.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!