Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice začaly realizovat evropský projekt

16. 09. 2008

16. září 2008 v 9.00h ráno byl proveden první výkop v rámci dvouletého projektu Revitalizace veřejných prostranství městečka Mlázovice, který je spolufinancován z regionálního operačního programu NUTS II. Severovýchod.

Na letošní rok je naplánována zahajovací etapa, který spočívá v rekonstrukci chodníkových těles v jihozápadní části Náměstí a kolem Radnice. Obyvatelé se ještě do zimy dočkají pohodlných chodníků ze zámkové dlažby s bezbariérovými nájezdy. Samozřejmostí je i výměna obrubníků lemujících rekonstruované plochy a částečné terénní úpravy v řešeném prostoru. Doufejme, že průběh letošního podzimu umožní stavbařům bezproblémovou realizaci naplánovaných prací.

Příští rok budou stavební práce pokračovat rekonstrukcí chodníků na náměstí, Pod Radnicí a na malém náměstí. Dále dojde v centru obce, dle návrhu zahradní architektky Ing. Hladíkové, k výrazné úpravě zeleně, rekonstrukci veřejného osvětlení a pořízení nového mobiliáře.  Celý projekt bude ukončen v prosinci roku 2010. Náklady dosáhnou 3 200 000 Kč, téměř 3 miliony obdrželo městečko jako dotaci z ROP NUTS II. Severovýchod.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!