Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice začaly používat novou grafickou identitu

01. 10. 2007

Pod tímto složitým souslovým se skrývá tvář řady materiálů, kterými se obec prezentuje den co den vůči okolí. Nová podoba sjednotila komunikaci a určila nový styl.

Při každodenní komunikaci obce a obecního úřadu s občany, firmami, ostatními úřady a institucemi, je používána řada prvků (hlavičkové papíry, obálky, razítka, internetové stránky apod.), které naše městečko prezentují. Proto je důležité, aby byly tyto materiály pěkné, upravené a v jednotném stylu. Městečko využilo bezplatné nabídky renomovaného grafika Richarda Marvana, který pracuje pro nejvýznamnější agentury v Čechách a nechalo si zpracovat novou komplexní grafickou identitu. Ta zahrnuje digitalizaci obecního znaku, nové hlavičkové papíry, obálky, razítka, vizitky, nápisy na úřadě, grafiku CD nosičů z obecních akcí, vzhled obecních internetových stránek, vzhled mlázovického zpravodaje a další  materiály.  Grafika se  velice povedla a městečko bude mít odpovídající vzhled svých materiálů. Již nyní sklízí pochvalu od většiny lidí, kteří ji měli možnost shlédnout. Za zmínku stojí jistě i porovnání. Stejnou oblast řeší i město Jičín, které na služby související s úpravou grafické identity (včetně znaku města) vyčlenilo z rozpočtu desítky tisíc korun. Naše městečko ji získalo zdarma.

Do budoucna se počítá s tím, že veškeré tiskové materiály obce (info materiály, internetové prezentace, skládačky, kalendáře, pohledy apod.) budou z nové grafiky vycházet. Vytváříme tak silnou, snadno zapamatovatelnou a efektivní značku.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!