Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice přivítaly nové občánky

01. 06. 2024

V sobotu 18. května 2024 patřil obecní úřad opět nejmenším a jejich nejbližším.

Pozvání tentokrát přijaly rodiny Davida Bičiště, Emy Kupkové, Theodora Všetečky, Nikol Batelkové a Medy a Loty Štěpánkových. Všechna miminka byla v dobré náladě. Přišly je doprovodit velké rodiny, židle připravené pro hosty tentokrát nestačily. A to je dobře.

Po úvodním uvítání od Kristýny Kulhavé přišel na řadu projev místostarosty městečka pana Aleše Kodydka. V pohodlí historické kolébky si děti vyslechly velmi krásné tóny harfy v podání Markéty Touškové a několik říkanek od Anežky Novákové, Veroniky Komárkové a Vanesy Dědečkové. Aby jejich vystoupení proběhlo hladce, pomáhala budoucí paní učitelka Kristýna Frošová.

Následoval podpis slavnostního slibu do pamětní knihy a přípitek. Nechybělo přání z úst starosty městečka, malá kytička mamince a hračka pro nového občánka. Samozřejmostí je také fotografování v režii Blanky Komárkové. Díky tomu si rodiny odnesou trvalou vzpomínku na tento významný den.

Největším otazníkem bylo, zda-li se do kolébky najednou vejdou dvojčátka Štěpánkovi. Obě holčičky se však bez problémů k sobě stulily a přidaly se k dvojčátkům z předchozích let, která se o zhoupnutí v obecní kolébce nenechala ošidit.

I když se tentokrát vítalo šest dětí, dopoledne uteklo jako voda. Bylo velmi příjemné a užili si ho zástupci obce i všechny rodiny.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!