Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice opět přivítaly nové občánky

17. 10. 2011

V sobotu 15. října 2011 přivítalo městečko pět nových občánků. Kromě pozvaných rodin se slavnostního ceremoniálu zúčastnila i řada příbuzných a hostů.

Vyzdobená zasedací síň Obecního úřadu v Mlázovicích byla svědkem slavnostního vítání občánků. Pozvání přijali rodiče Kryštofa Hrádka, Šarloty Kaisové, Adama Bičiště, Anety Šamkové a Veroniky Touškové. Vzácnou atmosféru vytvořili také mnozí příbuzní a hosté, kteří si nenechali ujít příležitost vidět uvítání na vlastní oči.

Všechna miminka byla obdivuhodně hodná a trpělivá, nenaplnily se původní obavy některých rodičů, že se děti o slovo přihlásí hlasitým pláčem. Tentokrát opět nové občánky vítal místostarosta městečka pan Aleš Kodydek, za přítomnosti starosty, Ivy Kubíčkové a fotografky Blanky Johnové. O kulturní část se svým vynikajícím vystoupením starala Renáta Kubíčková, Veronika Huťová, Kristýnka Frošová a Gabča Čeřovská.

Jak se již stalo pevnou tradicí, rodiny si odnesly kytičku, dárek a knížku, do které si mohou zapisovat důležité pokroky v životě svých ratolestí. Později ještě obdrží fotografie z průběhu vítání a malou fotoknihu.

Letos patřil Obecní úřad nejmenším již podruhé. Velice příjemná atmosféra potěšila rodiče a vehnala slzičky do očí nejedné babičky. Pro městečko je tato událost jednou z nejvýznamnějších.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!