Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice opět přivítaly nové občánky

17. 10. 2011

V sobotu 15. října 2011 přivítalo městečko pět nových občánků. Kromě pozvaných rodin se slavnostního ceremoniálu zúčastnila i řada příbuzných a hostů.

Vyzdobená zasedací síň Obecního úřadu v Mlázovicích byla svědkem slavnostního vítání občánků. Pozvání přijali rodiče Kryštofa Hrádka, Šarloty Kaisové, Adama Bičiště, Anety Šamkové a Veroniky Touškové. Vzácnou atmosféru vytvořili také mnozí příbuzní a hosté, kteří si nenechali ujít příležitost vidět uvítání na vlastní oči.

Všechna miminka byla obdivuhodně hodná a trpělivá, nenaplnily se původní obavy některých rodičů, že se děti o slovo přihlásí hlasitým pláčem. Tentokrát opět nové občánky vítal místostarosta městečka pan Aleš Kodydek, za přítomnosti starosty, Ivy Kubíčkové a fotografky Blanky Johnové. O kulturní část se svým vynikajícím vystoupením starala Renáta Kubíčková, Veronika Huťová, Kristýnka Frošová a Gabča Čeřovská.

Jak se již stalo pevnou tradicí, rodiny si odnesly kytičku, dárek a knížku, do které si mohou zapisovat důležité pokroky v životě svých ratolestí. Později ještě obdrží fotografie z průběhu vítání a malou fotoknihu.

Letos patřil Obecní úřad nejmenším již podruhé. Velice příjemná atmosféra potěšila rodiče a vehnala slzičky do očí nejedné babičky. Pro městečko je tato událost jednou z nejvýznamnějších.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!