Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovice mají další nové občánky

14. 10. 2006

Ceremoniál vítání občánků, který připravuje Obecní úřad v Mlázovicích, má za sebou další dějství. V sobotu 14. října 2006 jsme s velkou radostí přivítali další občánky naší obce.

Každá obec má velký zájem na tom, aby přitáhla zájem mladých rodin s dětmi. Protože právě ty jsou hlavní zárukou rozvoje života v obci a zajišťují její budoucnost. Proto jsme měli velkou radost, když jsme mohli mezi sebe přivítat další nové občánky, konkrétně Tomáška Chlada, Stáňu Stoklasovou a Denisku Černou.

Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v Obřadní síni místního Obecního úřadu, v sobotu dopoledne. Sehraný uvítací tým tvořila místostarostka obce paní Eva Šídlová, ceremoniář Aleš Kodýdek, asistentka Stáňa Rechcíglová, kulturní sbor v podání Anety Zemanové, Kateřiny Vikové a Veroniky Huťové. V neposlední řadě se akce účastní i zástupci naší redakce, Tomáš Komárek a Blanka Johnová.

Atmosféra byla, jako vždy, velmi srdečná. Spolu s dětmi a jejich rodiči se dostavila i celá řada příbuzných a tak byla zasedací síň zcela naplněna. Program uvítání je již ustálený a má přesná pravidla. Nejprve občánky s rodiči přivítá ceremoniář. Poté je děťátko, pokud příliš neprotestuje, vloženo do nazdobené kolébky a na řadu přijde kulturní vystoupení mlázovických děvčat. Následuje podpis slavnostního slibu, přípitek a malý dárek od Obecního úřadu. Na závěr obřadu, stejně jako v jeho celém průběhu, probíhá fotografování. Všechny rodiny obdrží od naší redakce speciální CD se všemi fotografiemi.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!