Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Miminka navštívila mlázovickou Radnici

01. 12. 2015

V sobotu 28. listopadu 2015 se v Obřadní síni mlázovické Radnice konalo letos jediné vítání občánků. Vítanými miminky byl Martínek Šídlo a Eliška Hátlová.

Obě děti se dostavily ve výborné náladě a krom rodičů si „přivedly“ velmi početné rodinné klany, což jen umocnilo slavnostní, milou a trochu i dojemnou atmosféru. Uvítací tým byl po dlouhé době v kompletním složení – role obřadníka se ujal místostarosta Aleš Kodydek, na zdárný chod akce dohlížela Iva Kubíčková, roztomilé vystoupení v podobě recitace a zpěvu předvedla šikovná děvčata Gábinka a Terezka Čeřovské, Klaudinka Robová a Kristýnka Frošová, vše za skvělého doprovodu zpěvem a hrou na kytaru v podání Renaty Kubíčkové. Program s dívkami ochotně nacvičila Veronika Huťová. Milého úkolu předání kytičky a gratulace se ujal starosta Tomáš Komárek. A nechyběla ani fotografka Blanka Komárková, takže obě rodiny budou mít opět milou vzpomínku v podobě DVD s fotkami a fotoknihy, které dostanou jako dodatečný dárek od obce.

Martínek, a posléze i Eliška, statečně přestáli celý obřad, pohoupání v kolébce i všechno to blikání a přesuny z náruče do náruče. Na památku jim zůstanou nejenom dárečky a fotografie, ale i zápis v pamětní knížce. Však i rodiče obou dětí našli svou stránku.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!