Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Milé setkání s našimi nejmenšími občánky

18. 09. 2008

V sobotu 13. září 2008 proběhlo druhé letošní vítání občánků. Zdaleka nebude ale poslední, protože již v říjnu budou uvítána další miminka.

Do obřadní síně městečka Mlázovice byly pozvány čtyři místní rodiny, které před nedávnem oslavily narození nového člena. Vítanými miminky byly samé holčičky – Ema Plíšková, Anastázie Josefína Bekerová, Daniela Kabelková a Natálie Skrbková. 

Obřadníkem byl tentokrát sám pan starosta Tomáš Komárek. Jeho dojemná řeč rozplakala mnohou maminku a babičku. Dopoledne probíhalo podle osvědčeného scénáře, nechyběly ani Renata Kubíčková a Veronika Huťová, které zpestřily program recitací a písničkami s doprovodem kytary. Maminky dostaly kytičku, děti hračku a pamětní knížku jako malou upomínku na dnešní slavnostní den. Celý ceremoniál zdokumentovala Blanka Johnová, takže rodiče dodatečně dostanou ještě CD a fotoknihu s fotografiemi.

Vítání občánků je moc hezká tradice, kterou berou místní rodiny jako příležitost k setkání a třeba i malé oslavě. Přispívá také k začlenění nových mladých rodin do života naší obce. Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Hana Skrbková | 06. 10. 2008 22:16
vítame nové občánky!je fajn že se mlázovice rozrůstají*4*