Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Milé setkání s našimi nejmenšími občánky

18. 09. 2008

V sobotu 13. září 2008 proběhlo druhé letošní vítání občánků. Zdaleka nebude ale poslední, protože již v říjnu budou uvítána další miminka.

Do obřadní síně městečka Mlázovice byly pozvány čtyři místní rodiny, které před nedávnem oslavily narození nového člena. Vítanými miminky byly samé holčičky – Ema Plíšková, Anastázie Josefína Bekerová, Daniela Kabelková a Natálie Skrbková. 

Obřadníkem byl tentokrát sám pan starosta Tomáš Komárek. Jeho dojemná řeč rozplakala mnohou maminku a babičku. Dopoledne probíhalo podle osvědčeného scénáře, nechyběly ani Renata Kubíčková a Veronika Huťová, které zpestřily program recitací a písničkami s doprovodem kytary. Maminky dostaly kytičku, děti hračku a pamětní knížku jako malou upomínku na dnešní slavnostní den. Celý ceremoniál zdokumentovala Blanka Johnová, takže rodiče dodatečně dostanou ještě CD a fotoknihu s fotografiemi.

Vítání občánků je moc hezká tradice, kterou berou místní rodiny jako příležitost k setkání a třeba i malé oslavě. Přispívá také k začlenění nových mladých rodin do života naší obce. Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Hana Skrbková | 06. 10. 2008 22:16
vítame nové občánky!je fajn že se mlázovice rozrůstají*4*