Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mezihoří má po mnoha letech nového občánka

26. 10. 2009

Tuto sobotu 24.10.2009 patřila obřadní síň mlázovické Radnice opět našim nejmenším. Konalo se letošní první a zároveň poslední Vítání občánků.

Našimi nejnovějšími občánky jsou Lukáš Horňák, Alexandra Hamanová, Filip Dittrich a Sabina Kárová. Poslední jmenovaná holčička je po skoro čtyřiceti letech nový přírůstek do mlázovické osady Mezihoří.

Uvítání dětí se ujal obřadník pan Aleš Kodydek, nad zdárným průběhem celé akce bděla paní Ivana Kubíčková, kulturní zpestření obstaraly Katka Viková a Veronika Huťová, pro budoucí generace vše zdokumentovala Blanka Johnová. Fotografie dostane, jak je již dobrým zvykem, každá rodina na CD. Zároveň s ním obdrží i krásnou fotoknihu.Pan starosta Tomáš Komárek se bohužel nemohl této slavnosti ze zdravotních důvodů zúčastnit, a tak aspoň tímto prostřednictvím přeje všem dětem i rodičům hodně zdraví, štěstí a lásky.

Každá z maminek byla potěšena půvabnou kytičkou, mrňouskové dostali malou hračku a celá rodina bude moct jejich pokroky zaznamenávat do pamětní knížky.Mnoho obdivu sklidila obecní kolíbka. Bohužel si nikdo není jist jejím původem, proto žádáme pamětníky o pomoc. Zná někdo jejího výrobce nebo příběh jak se k nám dostala?

Jelikož již jsou čerstvě na světě další miminka, nebudeme muset na další vítání zdaleka čekat tak dlouho, jak tomu bylo nyní.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!