Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo nové občánky

17. 09. 2020

V sobotu 5. září 2020 se konalo v obřadní síni mlázovické radnice vítání občánků.

Tato milá akce se letos kvůli epidemii konala poprvé, a proto se sešlo hned pět miminek: Štěpán Batelka, Antonie Vávrová, Mia Lamrová, Agáta Čermáková a Lukáš Komárek. Rodiny dětí představila a o hladký průběh obřadu se postarala Gabriela Čeřovská. Radostného úkolu přivítat nové mlázováčky se zhostil pan místostarosta Aleš Kodydek. Pěkné básničky u kolébky přednesly Klaudie a Kamila Robovy a Tereza Čeřovská. Vítání se sice zúčastnil i pan starosta, ale tentokrát jako rodič. Totéž platí pro tradiční fotografku Blanku Komárkovou, proto dojemné okamžiky navždy zvěčnil fotograf Míra Dvořák.

Po slavnostním proslovu následoval podpis do unikátní pamětní knihy, kterou v současné době nadepisuje a ilustruje paní Janušová. Maminky potěšila malá kytička, tatínci převzali pro ratolesti dáreček.

Po skončení oficiální části zbyla spousta času na milé povídání a různé společné focení. Každá rodina ještě dodatečně dostane DVD s fotografiemi a fotoknihu na památku.Foto: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!