Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Městečko přivítalo nové občánky

24. 06. 2018

V sobotu 23. června 2018 přivítalo městečko čtyři nové občánky. Kromě pozvaných rodin se slavnostního ceremoniálu zúčastnila i řada příbuzných.

Vyzdobená zasedací síň Obecního úřadu v Mlázovicích byla svědkem slavnostního vítání občánků. Pozvání přijali rodiče Magdalény Tučkové, Radima Šídla, Davida Letošníka a Davida Kysely. Vzácnou atmosféru vytvořili také mnozí příbuzní a hosté, kteří si nenechali ujít příležitost vidět uvítání na vlastní oči.

Všechna miminka byla hodná a trpělivá, nenaplnily se původní obavy některých rodičů, že se děti o slovo přihlásí hlasitým pláčem. Tentokrát opět nové občánky vítal místostarosta městečka pan Aleš Kodydek, za přítomnosti starosty, Veroniky Huťové a fotografky Blanky Komárkové. O kulturní část se svým vynikajícím vystoupením postaraly Gabriela Čeřovská, Tereza Čeřovská, Klaudie Robová a Kamila Robová.

Jak se již stalo milou tradicí, rodiny si odnesly kytičku, dárek a knížku, do které si mohou zapisovat důležité pokroky v životě svých ratolestí. Později ještě obdrží fotografie z průběhu vítání a malou fotoknihu.

Velice příjemná atmosféra potěšila rodiče a vehnala slzičky do očí nejedné babičky. Pro městečko je tato událost jednou z nejvýznamnějších. Letos v záři si ji ještě zopakuje s dalšími miminky.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!